Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.12.2009, 16:07 (UTC)    
Mesaj konusu: Para Dolu Araç Şarampole Uçtu: 3 Ölü[Haber]

Bir Bankaya Ait Para Nakil Aracı Kaza Geçirdi.

02.12.2009- Balıkesir'de bir bankaya ait para nakil aracı kaza geçirdi. İçinde 4 milyon lira bulunduğu belirtilen, Ziraat Bankası'na ait zırhlı araçta, şoför ve iki koruma görevlisi yaşamını kaybetti.

Kaza, saat 12.30 sıralarında Balıkesir-Edremit yolunun 5. kilometresinde meydana geldi. Bankanın Balıkesir şubesine ait 06 AN 1093 plakalı para nakil aracı, Edremit şubesinden aldığı paraları getirmek için yola çıktı. Şoför Recep Yalınlardan (49), Balıkesir'e 5 kilometre kala hatalı sollama sonucu önüne çıkan araca çarpmamak için direksiyonu kırınca şarampole yuvarlandı. Yaklaşık 50 metre takla atarak sürüklenen 7,5 ton ağırlığındaki zırhlı araçta bulunan koruma görevlileri Şevki Sonkaya (52) ve Mehmet Akif Avcı (4Cool olay yerinde, ağır yaralı olarak Balıkesir Devlet Hastanesi'ne kaldırılmak istenen şoför Yalınlardan (49) ise cankurtaranda hayatını kaybetti.

Araçta bulunan 4 milyon lira para ise jandarma ve bankanın güvenlik görevlileri tarafından koruma altına alındı. Çarpmanın etkisiyle kapı ve para kasaları sıkışan araçtaki paralar, olay yerine giden Balıkesir AKS ekiplerinin yardımıyla çıkarıldı.

Kaza sonrası olay yerine giden ölenlerin yakınları sinir krizi geçirdi. Yaşamını yitiren Sonkaya'nın, önümüzdeki günlerde emekli olacağı öğrenildi. Balıkesir Cumhuriyet Savcılığı, olayla ilgili soruşturma başlattı. Kazada sabotaj ihtimali üzerinde duruluyor.

Ziraat Bankası Edremit Şubesi Müdürü Göksel Serin, aracın Edremit, Akçay, Altınoluk, Burhaniye, Ayvalık ve Gömeç'teki şubelerden aldığı paraları Balıkesir merkez şubesin götürdüğünü belirterek, ''Üç arkadaşımızı kaybettik. Üzüntümüz büyük. Kazada hayatını kaybeden arkadaşlarımıza Allah'tan rahmet, geride kalan ailesine de sabır dilerim.'' dedi. (CİHAN)
Mesaj02.12.2009, 16:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

ALLAH'ın Sopası Yok Smile

Banner + Altına 1 Satır Smile
Mesaj02.12.2009, 16:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

xxk0d yazmış:

Böyle Ölüm olan Bir Konuda Gülmemeni Tercih Ederim.. Wink

Allah Yakınlarına Baş Sağlığı Versin..
Mesaj02.12.2009, 16:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

odev-arsivleri yazmış:
xxk0d yazmış:

Böyle Ölüm olan Bir Konuda Gülmemeni Tercih Ederim.. Wink

Allah Yakınlarına Baş Sağlığı Versin..

Pardon Ben Arabayı Çaldılar Diye Okudum Pardon.

Çok Çok Özür Dİlerim Kusura Bakmayın...

ALLAH Rahmet Eylesin Crying or Very sad

Mesaj02.12.2009, 16:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gece camın önünde oturuyorum. Balıkesir'in en işlek caddesi ve bütün arabalar burdan geçiyor bağlantılı çünkü Balıkesir'le. Tam emin değilim ama aynı bu kamyonet gibiydi..Üstünde turuncu ışıklar yanıyordu. Arkasında da polis gidiyordu. Sanırım buydu..
Mesaj02.12.2009, 16:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok kötü bir şey ya.. Sad Allah rahmet eylesin...
Mesaj02.12.2009, 16:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr yazmış:
Gece camın önünde oturuyorum. Balıkesir'in en işlek caddesi ve bütün arabalar burdan geçiyor bağlantılı çünkü Balıkesir'le. Tam emin değilim ama aynı bu kamyonet gibiydi..Üstünde turuncu ışıklar yanıyordu. Arkasında da polis gidiyordu. Sanırım buydu..

Yani Olayı Canlı Canlı Görüp Şait Oldun

Mesaj02.12.2009, 17:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

xxk0d yazmış:
net-tr yazmış:

Hayır. Araba evin önünden geçti. Arkasında polis falan vardı.
Banka arabası, doğal olarak polis olucak arkasında.
Ve aynı bu arabaya benziyordu. Yani kamyonet desek daha iyi olur..
Ondan bir kaç saat sonra kaza geçirmiş sanırım.
Mesaj02.12.2009, 17:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr yazmış:
xxk0d yazmış:
net-tr yazmış:

Hayır. Araba evin önünden geçti. Arkasında polis falan vardı.
Banka arabası, doğal olarak polis olucak arkasında.
Ve aynı bu arabaya benziyordu. Yani kamyonet desek daha iyi olur..
Ondan bir kaç saat sonra kaza geçirmiş sanırım.

Hata sende de var insan gider 1 milyoncuk bari alır 4 miyondan Very Happy

Şaka bi yana ölenlerin sevenlerine sabır diliyorum

Ayrıntılı bilgi : http://byqraphix.tr.gg/3-.-Y%26%23305%3Bl-Etkinlikleri.htm

En son byqraphix tarafından 02.12.2009 17:23:06 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj02.12.2009, 17:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mr. Green Mr. Green

Mesaj02.12.2009, 17:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

bizim ilçede olmuş Razz ben okuldayken heralde olmuş çünkü ben görmedim :S
Mesaj02.12.2009, 21:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

cengizhanayaz2 yazmış:
bizim ilçede olmuş Razz ben okuldayken heralde olmuş çünkü ben görmedim :S

Sendemi Balıkesirlisin Smile Wink