Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.12.2009, 17:29 (UTC)    
Mesaj konusu: Google İndexleme Hakkında

Ya Arkadaşlar Ben Javascript de verilmiş olan Googleye indexleme konusunu takip ederek yaptım ve google bize bir meta etiketi kodu verior onu css bölümüne yazdığımda çok karışık kodlar çıkıor küçücük kod 1sayfa dolusu kod çıakrtior bi siteye mozilladan girin bakın menü gizleme kodu çalışmıo onu yazdımda ie8den bişi yok ama nasıl düzeltebilirm yoksa herkezdemi böle oluor ?
Bilen lütfen Cevap Versin
Mesaj04.12.2009, 10:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitenizi google'De doğrulamak istediniz. Ama olmadı. Bunu anladım dediklerinizden. Bunun için şu anlatımı bir inceleyin:

http://hackerfriend.tr.gg/metatag.htm

Ayrıca sitenize hem ie 7, hemde firefox ile girdim. Gayet düzgün. Sadece firefox'Da bazı yerler aşağıya kaymış..

Not: Üstte verdiğim site reklam için değil yardım için verilmiştir!

Mesaj05.12.2009, 11:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aslında Fire Foxda Daha Düzgün Olması Lazımdı Bende Öle Gözüküor Ama :S
Mesaj05.12.2009, 11:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=31220
En iyisi başlıktan bakın.
Sitenin tarayıcı sorunlarıyla ilgilidir.
Mesaj05.12.2009, 11:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
1- Kodlar sizde sadece öyle çıkyorsa Çerezleri temizleyin..
Yapmak için Firefox'dayken CTRL+SHİFT+DEL kombinasyonunu kullarak çerezleri silin..

Eğer hala aynı sorun devam ederse Firefox'un güncel sürümünü yükleyin.

2- Eğer sorun herkeste aynıysa Css bölümüne eklediğiniz kodları üst üste değil aralarında birer boşluk bırakarak ekleyin..
Ayrıca kodlarınızı kontrol edin bir tane virül ya da nokta bile kodlarınızı bozabilir..

3- Google sadece doğrulama yaparken Css kısmına eklemeniz için size özel bir kod veriyor..

4- eğer bu adımların hiç biri olmuyorsa sitenizin düzenini bozan kodu kaldırın ve o kodu araştırıp tekrar Google'de oluşturarak sitenize ekleyin
İyi eğlenceler..
Wink
Mesaj05.12.2009, 11:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

hiç bir şekilde olmuor css deki kodların sonuna ekliorum meta tag ı ama kodlar hertarafa karışıor
Mesaj05.12.2009, 12:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

onlymaqara yazmış:
hiç bir şekilde olmuor css deki kodların sonuna ekliorum meta tag ı ama kodlar hertarafa karışıor

Eğer şimdi bi eklersen soruna çözüm getirebiliriz kodu ekle bi bakalım..
Mesaj17.04.2010, 01:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

. - METiN-HTML arkadaşlar google sitemin sayfalarını katdederken niye ismin başına virgül ve nokta koyuyor
Mesaj17.04.2010, 06:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

metin-html yazmış:
. - METiN-HTML arkadaşlar google sitemin sayfalarını katdederken niye ismin başına virgül ve nokta koyuyor

Ne yapmaya Calışıyorsun formu kirletme Bu hareketlerin yüzünden formdan uzaklaştirabılırsın

Bizde İsteyene İstedigi Kadar Sevgi,İsteyene İstemedigi Kadar Mermi Mevcuttur!
Önceki mesajları göster: