Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.12.2009, 11:55 (UTC)    
Mesaj konusu: Rezalet, skandal ne derseniz artık!

14 yaşındaki kıza canlı yayında utandıran soru!

14 yaşındaki ilköğretim öğrencisi bir gençle kaçtı. Onu canlı yayına çıkarıp öyle bir teşhir ettiler ki, sorulan sorular izleyicileri bile utandırdı.

14 yaşında ortaöğretim öğrencisi bir kız, erkek arkadaşı ile kaçıyor...

Kızı 32 gün sonra İzmir'de buluyor polis ailesini teslim ediyor...

Aile ne yapıyor? Alıyor o küçük kızı Kanal 7 stüdyolarını götürüyor...

Ebru ile Paylaştıkça programına canlı yayına çıkarıyor...

Ebru Gediz kızı yayına çıkmadan "tatlı dille" sorguluyor...

Güvenini kazanıp, çocuk ile birlikte olup olmadığını soruyor...

OLDU MU EBRU BU!..
Canlı yayında da küçük kızı dizinin dibine oturtup başlıyor ahkam kesmeye...

İki lafının birinde "tamam mı çocuğum", "tamam mı güzel kızım", "oldu mu canım yavrum" diye diye bu rezilliği sergiliyor...

*"Şimdi bana doğruyu söyle güzel çocuğum, ne dedi sana Rıdvan... Biraz yüksek sesle konuş çocuğum bak teyzeler duymuyor canım benim..." *"Çekinme canım yavrum benim, biz bunları örnek olsun diye soruyoruz"...

*"14 yaşında bir kıza sahip olabilir mi insan? Babasının soyadı altındayken kıza nasıl sahip olur..."
ZORLA OLMADI ABLA DEMİŞ Küçük kıza yayın öncesi sormuş "sana sahip oldu mu" diye...

Kız da anlatmış...

-"Zorla olmadı abla" demiş...

Küçük kızın o sözünü canlı yayında o yanındayken, annesi babası karşısındayken, milyonlar ekran başındayken deşifre etmekten çekinmiyor...

-"Bu çocuk, başını okşarsın olur" diyerek...

İLK ERKEĞİ BEN DEĞİLİM DEMİŞ Dahası da var...

Kızı kaçıran çocuk emniyette demiş ki; -"Buse benden önce başkaları ile de birlikte oldu, ben ilk değilim..." Tatlı dilli spikerimiz Ebru bu bilgiyi aktarıp soruyor; -"Bunu söylemesi çok iyi bir şey, onun ne olduğunu görmesi açısından. Sen bir şey söylemek ister misin bu söze Buse..." Allah aşkına küçücük bir çocuğa böyle bir işkence yapılır mı? 14 yaşındaki bir çocuk böyle teşhir edilebilir mi? Okul arkadaşları izliyor bu programı...

Sokağındakiler izliyor...

Mahallesi izliyor...

Bu çocuk nasıl onların yüzüne bakacak? Nasıl okuluna gidecek? Kamerayı burnunun dibine dayayıp da 14 yaşındaki bir çocuğu yaptığı hatadan dolayı bütün Türkiye'ye nasıl rezil edebilirsiniz...

Bu hakkı kim veriyor size... (Gazeteciler.com)
Mesaj05.12.2009, 13:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

iyi olmuş ya.. mustahak diye düşünüyorum... yerin dibine soksun beter etsin... çocuk diyorsunuz ama 14 yaşında ilişkiye girmeyi biliyor ama...(birden fazla) bunlara çocuk değil başka birşey denir. insanlara bakmaya yüzü kalmasın...
Mesaj05.12.2009, 13:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

bsliyiz yazmış:
iyi olmuş ya.. mustahak diye düşünüyorum... yerin dibine soksun beter etsin... çocuk diyorsunuz ama 14 yaşında ilişkiye girmeyi biliyor ama...(birden fazla) bunlara çocuk değil başka birşey denir. insanlara bakmaya yüzü kalmasın...

Sen Tek Olumsuz Yönüyle Bakıyorsun.Ebru Hanımın Yaptığı Asıl Lezillik Bir Küçük Kıza Canlı Yayında Böyle Yapması Hiç Yakışı Kalmamış...
Mesaj05.12.2009, 13:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

bsliyiz yazmış:

14 Yaşındaki Kıza Canlı Yayında Bunlar Yapılamaz Kim olursa Olsun..
Cok yanlış düşünüyorsun. Bu Konuda O kız daha Okula Gidebilirmi Hayır Mahaleye Cıkabilir mi ? Hayır Artık Hayatı biter...
Mesaj05.12.2009, 13:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

htlmkodes yazmış:
bsliyiz yazmış:

14 Yaşındaki Kıza Canlı Yayında Bunlar Yapılamaz Kim olursa Olsun..
Cok yanlış düşünüyorsun. Bu Konuda O kız daha Okula Gidebilirmi Hayır Mahaleye Cıkabilir mi ? Hayır Artık Hayatı biter...

Okula da gitse,mahalleye de çıksa neler duyacagını herkes tahmin ediyodur umarım.En sinir oldugum programlardan biridir zaten bu tür programlar Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Mesaj05.12.2009, 14:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

bsliyiz yazmış:

Aynı olay senin başına gelse şyanki düşüncen o mu olurdu!Daha Çocuk ya kız.Annesi babası sahip çıkmassa o napsın.Sen çekip gitsen annen baban senle urasma itin puştun önünde gideni olurdun.Çünkü kendiniş irade edecek gücün yok....

neyse bu konuyu detaylıya senle msnden konuşcam..

ayrıca bu tür programlara çıkan seyircilerde kınıyorum...bu gibi dengesizce programlara destek veriyolar işte sonrada vay halimize ..
Mesaj05.12.2009, 14:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yazik! Empati Kurarak Yaklasın Arkadaşlar.. Wink
Mesaj05.12.2009, 14:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Diyecek Hiç Birşey Bulamıyorum.. Embarassed
Önceki mesajları göster: