Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.12.2009, 04:34 (UTC)    
Mesaj konusu: ARAMA MOTORU SORUNU

slm.sitedeki pekçok başlığı inceledim fakat anlayamadım.Site doğrulatma ve meta tag larla ilgili extrayı ekledim gereken yerleri doldurdum aktive edildi yazdı ancak konuyla ilgili açıklamada meta tag ların nereye nasıl ekleneceğini anlamadım.Detaylı anlatacak birisi varsa lütfen yardım...
Mesaj12.12.2009, 06:39 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ARAMA MOTORU SORUNU

tasmaci07 yazmış:
slm.sitedeki pekçok başlığı inceledim fakat anlayamadım.Site doğrulatma ve meta tag larla ilgili extrayı ekledim gereken yerleri doldurdum aktive edildi yazdı ancak konuyla ilgili açıklamada meta tag ların nereye nasıl ekleneceğini anlamadım.Detaylı anlatacak birisi varsa lütfen yardım...

Öncelikle Böyle Konuları Genel Problemler Bölümüne Açınız.

Sorununuza Gelince;

İlk Önce Tasarımınızı Tasarım Ayarlarından ICEBLUE Yerine Css Yapin.

Gelişmiş Ayarlara Tıklayın.

CSS Kodu Olan Yere;

--></style> <meta name="google-site-verification" content="Buraya Googlenin Verdiği Metayı Ekle" /><!

Metayı Ekledikten Sonra Kaydet.

Sitemi Doğrulaya Tıkla Google'de.Sitenizi Doğruladıktan Sonra Tasarımınızı Geri IceBlue Yapin Siteniz Doğrulanmış Olcaktır..
Mesaj12.12.2009, 07:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

iceblur kullanıyor css koduna ekleyemez o zaman 2 dk css tasarıma geç o kodu css koduna ekle sonra geri iceblueye geç doğrulanır ben öyle yapıyodum Mr. Green
Mesaj12.12.2009, 07:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

matematikcimm yazmış:
iceblur kullanıyor css koduna ekleyemez o zaman 2 dk css tasarıma geç o kodu css koduna ekle sonra geri iceblueye geç doğrulanır ben öyle yapıyodum Mr. Green

Alıntı:
Önce Tasarımınızı Tasarım Ayarlarından ICEBLUE Yerine Css Yapin.

Dikkatinizi Çekerim.Yazımı İyi Okursanız Anlarsınız..
Mesaj12.12.2009, 07:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

tam okumamıştım pardon Mr. Green Mr. Green
Mesaj12.12.2009, 07:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

arrow: Ödev-arsivleri Konuyu Kısa ve öz olarak çok iyi anlatmış.
Tebrik ederim.Buğra. :

Mesaj14.12.2009, 00:23 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ARAMA MOTORU SORUNU

odev-arsivleri yazmış:
tasmaci07 yazmış:

Öncelikle Böyle Konuları Genel Problemler Bölümüne Açınız.

Sorununuza Gelince;

İlk Önce Tasarımınızı Tasarım Ayarlarından ICEBLUE Yerine Css Yapin.

Gelişmiş Ayarlara Tıklayın.

CSS Kodu Olan Yere;

--></style> <meta name="google-site-verification" content="Buraya Googlenin Verdiği Metayı Ekle" /><!

Metayı Ekledikten Sonra Kaydet.

Sitemi Doğrulaya Tıkla Google'de.Sitenizi Doğruladıktan Sonra Tasarımınızı Geri IceBlue Yapin Siteniz Doğrulanmış Olcaktır..

Tşk ler ancak anlamadığım kısmı şu tasarımdan css yaptığımızda kayıtlı olan herşey gidiyor.CSS seçtim zaman iceblue da hazırlamış olduğum içerik menüler vs hepsi gidiyo.Ve ikinci bişeyde bu meta kodunu nerden bulacağımı tam anlayamadım kusura bakmayın ilk defa böyle bişey hazırlamaya çalışıyorum.
Mesaj29.01.2010, 12:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben googleye sitemi doğrulattım,googleye kayıtta yaptırttım ama hala sitem googlede çıkmıyor.Bunun sebebi nedir acaba.Daha ne yapmam gerekiyor.Yardımcı olursanız sevinirim.
Mesaj29.01.2010, 12:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

meshurbiyografiler yazmış:
Ben googleye sitemi doğrulattım,googleye kayıtta yaptırttım ama hala sitem googlede çıkmıyor.Bunun sebebi nedir acaba.Daha ne yapmam gerekiyor.Yardımcı olursanız sevinirim.

Sitenizi sürekli güncel tutmanı gerekmekte ve kendinize ait yazilari vs. paylasirsaniz sitenizin indexlenmesinde daha yararli olacktir Wink
Mesaj29.01.2010, 13:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgiliwebnet yazmış:
meshurbiyografiler yazmış:

Sitenizi sürekli güncel tutmanı gerekmekte ve kendinize ait yazilari vs. paylasirsaniz sitenizin indexlenmesinde daha yararli olacktir Wink

ayrıca link takası veya çapraz link değişimide etkili olur...
Mesaj30.01.2010, 10:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

matematikcimm yazmış:

Arrow Dediğini birbir yaptım ama olmadı ya ice bluedim css ye geçtim sonra verdiğin kodu ekledim sonra googlenın verdiği koduda ekledım sonra doğrula dedim siteyi doğrulayamadık dedi yapamadığım birşeymi oldu ..... Question Question
Mesaj30.01.2010, 10:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

burdaki 1. anlatim açık bi şekilde anlatilmiş. teker teker hepsini uygulayın..
>> http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=31216&sid=a640f55817de38832bfc5f107bc28200 Wink
Önceki mesajları göster: