Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.12.2009, 15:03 (UTC)    
Mesaj konusu: Ses kaydı

bilgisayardan sesimi nasıl kaydede bilirim
Mesaj12.12.2009, 15:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

merhaba

Ashampoo Music Studio programini indir,
cok kolay ve basit bir program, isine yariyacaktir bundan eminim..

bu programin turkcesini indirme imkani var Wink
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj14.12.2009, 09:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

başlat - donatilar - Eğlence - ses Kaydi var Ona Tıklarsan Sesini Kaydedebilirsin Wink xp ye Göre Söyledim
Mesaj14.12.2009, 09:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgiliwebnet@

programi kullansa daha iyi deiglmi senin söyledigin bilgisayarin icinde ek olarak eklenmis bir program standart birsey

ashampoo programiyla istedigi herseyi yapabilir..
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj14.12.2009, 15:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
bilgiliwebnet@

programi kullansa daha iyi deiglmi senin söyledigin bilgisayarin icinde ek olarak eklenmis bir program standart birsey

ashampoo programiyla istedigi herseyi yapabilir..

@ua1905ua

tabiki iyi sadece ben bir başka yol söyledim o programla belki yapamaz düşüncesiyle Wink
Mesaj14.12.2009, 16:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgiliwebnet@

haklisin belki net baglantisi kotali´dir kota asar fatura yüksek gelir vs.

en kolayi tabiki senin söyledigin.. Razz
Önceki mesajları göster: