Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.12.2009, 09:18 (UTC)    
Mesaj konusu: R.Carlos cumartesi günü gidiyor

Roberto Carlos cumartesi gidiyor

Fenerbahçe'nin dünyaca ünlü Brezilyalı yıldızı Roberto Carlos, artık ülkesine dönüyor.

Çok uzun bir zamandan bu yana gidip gitmeyeceği tartışılan Roberto Carlos, Fenerbahçe'den ayrılacağını açıkladı. 3-2 kazanılan Ankaragücü maçının ardından bu kararını soyunma odasında takım arkadaşlarıyla da paylaşan Carlos, "Trabzonspor maçında sarı kart cezalısı durumuna düştüm. Sırada bir Sheriff maçı var. Hocam görev verirse Fenerbahçe formasını son olarak bu maçta giymek istiyorum. Perşembe günkü maçın ardından hafta sonuna kadar da ülkeme döneceğim" şeklinde konuştu.

Brezilyalı yıldız, Fenerbahçe'de çok mutlu olduğunu, İstanbul'u ve Türkiye'yi de çok sevdiğini belirterek, "artık ayrılma zamanı geldi. Yaşadığım mutlu bir evliliğim var. Bu kararı zaten çok önceden almıştım. Artık bir an önce hamile olan eşimin yanına döneceğim ve yıllardır ayrı kaldığım Brezilya'ya tekrar kavuşacağım" dedi.

Roberto Carlos'un takımdan nasıl ayrılacağı henüz açıklanmazken, Fenerbahçe yönetimininin Brezilyalı futbolcudan herhangi bir bonservis bedeli isteyip istemeyeceği merak ediliyor.

Ligde bundan önce 3 sarı kartı bulunan Brezilyalı yıldız, bu akşam gördüğü kartla 4. sarı kartına ulaşarak cezalı oldu. Brezilyalı futbolcu, Fenerbahçe'nin ligde ilk yarının son haftasında deplasmanda Trabzonspor ile yapacağı mücadelede forma giyemeyecek.
Mesaj13.12.2009, 09:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yaşlanmıştı Zaten Bırakacaktı. Smile

Gitmesi İyi Oldu. Smile

Yeni Sol Bek Alırız Bizde. Smile
Mesaj13.12.2009, 10:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

güle güle carlos ne diyebiliriz ki carlos giderse yerine dos santos var
Mesaj13.12.2009, 10:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Adios Amigos..
Mesaj13.12.2009, 13:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

desingxxkod yazmış:
Yaşlanmıştı Zaten Bırakacaktı. Smile

Gitmesi İyi Oldu. Smile

Yeni Sol Bek Alırız Bizde. Smile
Ek olaraq oh be kurtulduk Very Happy
Mesaj13.12.2009, 13:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

iyi oldu bence... takıma pek yararı yoktu, birtek para yiyordu... Smile
Mesaj14.12.2009, 16:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar;
Roberto Carlosun Türkiyeye Geldiği Zamanı Herkes Hatırlıyordur.
Fenerbahçeliler Bir Hava Demiyelimde Kendilerini Çok Yüksek Gördüler.
Bence Dünya Yıldızı İster Takımında Olsun İster Olmasın Başarı İçin Gerekli Olan Takım Ruhudur.
Bana Göre Aziz Yıldırım Bu Transferi Yaparken Taraftarın Gözünden Düşmiyim Diyerek Carlosu Aldı.
Son Olacak da Carlosun Geldiğin Gün İle Gittiği Gün Aynı Hava mı Var ?

Âyinesi iştir kişinin lafa bakılmaz
Şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde
Önceki mesajları göster: