Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.12.2009, 00:38 (UTC)    
Mesaj konusu: RESİM SORUNU

Siteme resim ekledim ancak diğer resimleri eklemeye çalıştımda hata uyarısı veriyor resim uzantıları jpeg.photofiltre de hazırladım resimler ancak sürekli verdiği hata bu

Hata bei gezdİrme.jpg:- dosya adı sadece a-z, 0-9 ve ".", "_" ya da "-" içerebilir (boşluk mümkün değil!)

isimleride düzelttim türkçe karakter kullanmadım vs vs.sebebini anlayamadım.Hala eklenmiyor..
Mesaj14.12.2009, 00:58 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: RESİM SORUNU

tasmaci07 yazmış:
Siteme resim ekledim ancak diğer resimleri eklemeye çalıştımda hata uyarısı veriyor resim uzantıları jpeg.photofiltre de hazırladım resimler ancak sürekli verdiği hata bu

Hata bei gezdİrme.jpg:- dosya adı sadece a-z, 0-9 ve ".", "_" ya da "-" içerebilir (boşluk mümkün değil!)

isimleride düzelttim türkçe karakter kullanmadım vs vs.sebebini anlayamadım.Hala eklenmiyor..

resim adı içinde (ş,ü,ğ,ı,ç,ö) gibi harfler bulundurmayın yoksa resminiz yüklenmez

Yazar Başvuru Yeri   Yazarlarımız
Mesaj14.12.2009, 09:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

merhaba

resmi bedava-sitem editöründen eklediginde,
aradan en fazla 30 dk gecmesi gerekiyor,
resmin bedava-sitem databasesine eklemesi icin..

fakat resim ismini yazarken bolsuk birakma bosluk birakiyorsan sorun yapabilir,
birde resimlerin önceden isimleri kullanilip kullanilmadigini bi kontrol et..
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj14.12.2009, 22:57 (UTC)    
Mesaj konusu: ....

ua1905ua yazmış:
merhaba

resmi bedava-sitem editöründen eklediginde,
aradan en fazla 30 dk gecmesi gerekiyor,
resmin bedava-sitem databasesine eklemesi icin..

fakat resim ismini yazarken bolsuk birakma bosluk birakiyorsan sorun yapabilir,
birde resimlerin önceden isimleri kullanilip kullanilmadigini bi kontrol et..

Zaten msj ımda belirtmiştim ama sanırım gözden kaçmış isimleri düzelttim boşluk vs yada türkçe karakter dahi yok..isimlerin hepsi farklı ama sanırım şu 30 dk konusundan olabilir ancak bazı resimleri hemen yüklüyor anında görebiliyorum.Anlamış değilim...
Önceki mesajları göster: