Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.12.2009, 07:54 (UTC)    
Mesaj konusu: Okulunuzdaki Öğretmen ve Müdür Replikleri !

evet arkadaşlar burada okulunuzda müdür ve öğretmenlerinizin söylediği replikleri paylaşınız..

ben balıyayım ..b

bizim okulda kışın Gömleğin üzerine Okul Kazağı giymek şarttır farklı bişey giyinmez ceket vs .. gibi işte bazı kişiler farklı bişeyler giyiyor ve derste müdür geliyor sınıfa " Pijamaları çıkartın " diyor Very Happy Very Happy

Sizden de bekliyorum .. eğer okulu bitirmiş olan varsa eskilerden yazsın hatırlıyodur herhalde

Lütfen konuyu kilitlemeyin ..

Bu bi oyun değil eğlenmek için ..

Mesaj13.12.2009, 09:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben ilköğretimdeyken bir hocamız bize her sabah gelip "yavru buzağılarım benim günaydın..." derdi...
şimdi liseyi bitirmeye az kaldı. şimdi de hocalar. biz sıradayken saçları jölelilere böyle diyorlar
"Olum inekle nasıl s*viştin.. Yanlış yeri yalamış(saçları göstererek).. Mr. Green

Umarım fazla argo olmamıştır. Very Happy

Mesaj13.12.2009, 10:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
ben ilköğretimdeyken bir hocamız bize her sabah gelip "yavru buzağılarım benim günaydın..." derdi...
şimdi liseyi bitirmeye az kaldı. şimdi de hocalar. biz sıradayken saçları jölelilere böyle diyorlar
"Olum inekle nasıl s*viştin.. Yanlış yeri yalamış(saçları göstererek).. Mr. Green

Umarım fazla argo olmamıştır. Very Happy

evet güzelmiş .. bizde de okulun ilk günü lise 1 olduğumuzdan ilk derse girdik ve bir çocuk var sınıfta kalmış derse geç geldi , çocuğun biraz sakalı var hoca da dedi " o sakallar ne , Usama bin ladin gibi dedi Very Happy " git kantinde kes gel dedi , çocuk da kesti geldi :DDD
Mesaj13.12.2009, 14:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bizimde bir hocamız vardı ne kadar güzel birşey geçerse ''aynı benim gibi'' derdi Very Happy kendini birşey sanardı çok gıcıktım ona:D mesela birşey anlatırken yakışıklı geçiyor aynı benim gibi diyor Very Happy
Mesaj13.12.2009, 15:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hocalarıda sevmıyom.
Repliklerini hiç sevmiyom.
Espiri yaptıklarındada ağlayasım geliyor.

Mesaj13.12.2009, 16:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

hakan-fan yazmış:
Hocalarıda sevmıyom.
Repliklerini hiç sevmiyom.
Espiri yaptıklarındada ağlayasım geliyor.

aynen. tuvsletim geliyor onlar espiri yaptıklarında..

fazla dersle uğraşmaktan espiri yetenekleri yok ya kendilerince espiri yapmaya çalışıyorlar.. Very Happy
Mesaj13.12.2009, 17:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Biz genellikle müdür ve müdür yardımcıları ile muhattap olamıyoruz...Eğer olursak da o okulda bir daha okumak mı? Allah korusun...Bizim müdür öle herşeye konuşmaz.Konuşursa o okulda barınmak imkansızdır.Bizim mesleki gelişim dersine giriyor.Zaten sınıf 15 kişi. (1 grup ++ 2 grup = 30 kişi) Sessizlik çıt çıkmıyor.Geçen koridordan ses geliyor.çıktı bi bağırdı tüm okuldan zile çalasaya kadar çıt çıkmadı.. =) anlayacağınız biz müdür de müdür yardımcılarından uzak duruyoruz...ama komik hocamız yok değil.bi geometricimiz var herkese lazım..

20 dk ders işliyoruz 1 haftalık konuyu biritiyoruz.kaç dakika var diyor 10 dakika diyoruz.iyi tamam bende zaten 30 dakikalık dersten yanayım dio dersi bitiriyor Very Happy
Mesaj13.12.2009, 18:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mudur her konsmaya "artı" kelımesını ekler..
hoca sozlerı;
"Ben konusamıyorm...Ellerım calıscak haaa"
"Oglunuzun adını Emre koymayın.nedır benım bu emrelerden cektıgım =J"
"Kerem olm neden gozlerın parladı?yemek digil bu evladımm.."
"Kerem o yenmezz"
"haahaahaaa.bı ara hatırlat da ayakkabım gulsun"
"odevını yabtın mı?topuklarına sıktırma sımdı cocuguuuum!"
"ebenıı.."
"nası gıdemezsın yaaa..tukkuruk mesafesınde evın vaaaar"
"bak bana bı tekme mesafesındesın.ucarıım"

-pekı hocam sac tıpınden nası anlıyolarmıs osmanlı devletınde?msla sacları sertse ne annama gelıo
-bu hınzırlık yababılır anlamına gelıo
-pekı ya yaglıysa ?
-sampuanında sorn war sampuan degıstırmesı lazım."osmanlı sampuanı"nı sıddetle onerıyolar tbe tbe ne bılııım kızım
-o tabı hocam onun reklamında da fatıh sultan mehmet oynuo klark cekıyo saclarını sallııo falan
Mesaj13.12.2009, 19:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

sevvall.Güzel Replik Razz
Mesaj16.12.2009, 16:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

sevvall yazmış:
Mudur her konsmaya "artı" kelımesını ekler..
hoca sozlerı;
"Ben konusamıyorm...Ellerım calıscak haaa"
"Oglunuzun adını Emre koymayın.nedır benım bu emrelerden cektıgım =J"
"Kerem olm neden gozlerın parladı?yemek digil bu evladımm.."
"Kerem o yenmezz"
"haahaahaaa.bı ara hatırlat da ayakkabım gulsun"
"odevını yabtın mı?topuklarına sıktırma sımdı cocuguuuum!"
"ebenıı.."
"nası gıdemezsın yaaa..tukkuruk mesafesınde evın vaaaar"
"bak bana bı tekme mesafesındesın.ucarıım"

-pekı hocam sac tıpınden nası anlıyolarmıs osmanlı devletınde?msla sacları sertse ne annama gelıo
-bu hınzırlık yababılır anlamına gelıo
-pekı ya yaglıysa ?
-sampuanında sorn war sampuan degıstırmesı lazım."osmanlı sampuanı"nı sıddetle onerıyolar tbe tbe ne bılııım kızım
-o tabı hocam onun reklamında da fatıh sultan mehmet oynuo klark cekıyo saclarını sallııo falan

ebeyi mi katıyor araya.. Very Happy ben olsaydım dilekçe verirdim idareye..o ne biçim laf tövbe tövbe.. Very Happy
Mesaj16.12.2009, 16:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Türkçecide yazılı kağıtlarını dağıtana kadar 15 dk. geçiyor.Yok çantanı araya koy,yok konuşma derken 15 dk. geçiyor ve arkasından hocada kağıtları yarım saatte dağıtıyor diye bağırdım xD Mr. Green
Mesaj16.12.2009, 16:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bizim tarih hocasıda yazılı soruları fotokopisini evde unutuyor , derste a4 kağıdı çıkartın soru yazcaz diyor , hababam sınıfı gibi çıkarın kağıtları sorular yazdırıyor ..
Mesaj16.12.2009, 16:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

bizim coğrafya hocası bir derste 300 kere evet der..

Sonra dünyayı kendisinin kurtaracağını sanıyor..Nasıl bir çin malı diyoruz. başlıyor anlatmaya... bilmem çin malı şeyler kanserojen madde içeriyormuş kendi çocuğuna 50 milyona almış sonradan bakmış çin malı hemen çöpe atmış. (hava atıyor bide:D) bir ders boyunca başlıyor anlatmaya...

Geçen sene de kuraklık dönemi olduğu için derste başlıyordu yağmur duası etmeye...yine başlıyordu ders kaynamaya. anlatıyordu küresel ısınmadan fln.Biz de dersin kaynamasının sevinci ile dinlemiş gibi yapıp ism şehir hayvan oynuyorduk.. Very Happy
Mesaj16.12.2009, 16:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

biz ineğiz 40 dakika ders yapıyık djkbgndf xd
Mesaj16.12.2009, 19:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

benim sınıf hocam tam bi deli matematikteyiz şimdi öğretmen soru yazdırdı biz çözüyoz hoca dannnnn diye masaya vuruyo sonra diyo lan ödlekler nie korktunuzz diyoo Mr. Green
Önceki mesajları göster: