Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.12.2009, 16:14 (UTC)    
Mesaj konusu: Facebook: Ufak dev yenilik

Facebook ufak gibi görünen, ama çok işinize yarayacak bir yeniliğe imza atmaya hazırlanıyor...

Facebook ufak gibi görünen, ama çok işinize yarayacak bir yeniliğe imza atmaya hazırlanıyor...

Eğer bir Facebook kullanıcısı iseniz büyük ihtimalle siz de her gün e-postanızın gelen kutusunda sayısız durum değişikliği ve benzer konuda mesaj alıyorsunuzdur. Bunlar şu ana kadar sadece sizi bilgilendirmek için kullanılıyor ama yakın zamanda bu durum değişecek. Size gelen bu e-postaları yanıtlayarak siteye bilgi aktarabileceksiniz.

Bunun ilk adımı olarak Facebook, size gelen arkadaşlarınızın durum güncellemelerine e-posta ile yorum yapma özelliğini etkinleştirecek. Şu anda sadece kısıtlı sayıda kullanıcıya açılan ve halen test sürecinde olan bu uygulama ile arkadaşlarınızın durum mesajlarına aldığınız e-postaları sadece yanıtlamanız ve yorumunuzu yazmanız yeterli olacak. Gönderilen e-posta Facebook sunucuları tarafından açılacak ve ilgili durum mesajının altına sizin adınızla yorum olarak eklenebilecek.
Mesaj19.12.2009, 16:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

iyimiş Very Happy
Mesaj19.12.2009, 16:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Face Çoştu xD
Mesaj19.12.2009, 16:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben 1 hafta önce felan ayarlamıştım bunları. Mr. Green

Akşam akşam tepemin tasını artırıyorlar
Mesaj19.12.2009, 16:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Facebook iyice gelişiyor.
Mesaj19.12.2009, 16:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

pfdersleri yazmış:
Ben 1 hafta önce felan ayarlamıştım bunları. Mr. Green

Evt Öle Bişi Gelyo Face Grince xD bende es geçmiştim Razz
Mesaj19.12.2009, 17:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

kaynak göstermek yasak değildir ama bu arkadaş hep kendi sitesini kaynak gösteriyor. Razz

Akşam akşam tepemin tasını artırıyorlar
Mesaj19.12.2009, 17:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

pfdersleri yazmış:
kaynak göstermek yasak değildir ama bu arkadaş hep kendi sitesini kaynak gösteriyor. Razz

Kim ben mi?
Önceki mesajları göster: