Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.12.2009, 16:40 (UTC)    
Mesaj konusu: Doğum Günün Kutlu Olsun Abi!!

Doğum günün kutlu olsun Alpaslan abi!!

''tamam abi biliyoruz...
sevmezsin böyle işleri.
ama kimse sormuyor, sensiz geçen günleri!"

İçimiz sızlıyor!

20.12.1995 - ..........

Alpaslan Dikmen Kimdir?

Alpaslan Dikmen,bir Galatasaray sevdalısı...

Gecesine gündüzüne katan bir sevdalıydı,tribündeki organizasyonların bu denli düzenli tertipli ve sağlıklı olmasının sonucuydu Alpaslan abi.Tribünde önemli bir yeri olmasına rağmen,hiç bi zaman hiç kimseyi hor görmemişti.Belki de o yüzden bu kadar sevildi.Sert mizacına rağmen aslında çok yumuşak kalpli ve çok düşünceli bir insandı.Okumuştu,klasik mahalle arası tribüncüsü değildi yani.Basın'da bir süre çalışmıştı.Hatta 1993'teydi galiba yanlış hatırlamıyorsam,Feneri Kadıköy'de yendiğimiz maçta Hakan Şükür'ün golunden sonra , kale arkasındaki görevli basın mensubu olan Alpaslan Dikmen,kendini tutamamış Hakan Şükür'e sarılmıştı.O olaydan sonra sanırım 3 sene basın kartı iptal ettirilmişti.

Kavgacı değil,barışcıydı.

Özellikle ben kendim gördüğüm bir olayı anlatayım ki rivayetlerle süslenmesin bu hadise de.Alpaslan abi,hiç bir zaman tribündeki şiddeti desteklemedi,körüklemedi aksine hep önüne set çekti.Bir fener maçı öncesi Eski açık tribününün önünden geçen bir kaç sivil kişi,ki bunların fener tribününe gelen münferit fenerliler olduğu belliydi.Tabi bu durumun farkına bizim tribünden insanlar da vardı ve durdurmaya hatta tartaklamaya kalktılar,ama Alpaslan abi orda hiç bir olay çıkmaması için çok didişti.Oradaki fenerliler linç olmadıysa bunu Alpaslan abi'ye borçludurlar.Zaten fenerlisi,beşiktaşlısı,trabzonlusu,bursalısı,ankaralısı,eskişehirlisi hepsi Alpaslan Dikmen'e her zaman saygı duymuşlardı.

Bir köprüydü.

Alpaslan Dikmen ultrAslan Genel koordinatörlüğünü başarıyla yerine getirmekteyken elim bir kazayla hayatını kaybetmişti.Koordinatörlüğü sırasında adeta bir köprü görevi üstleniyordu.Anadolu şehirlerindeki taraftarlarla İstanbul'u bağlayan bir köprü.Herkes Alpaslan abi'yi sevip saydığından,bu birbirine bağlılık daha da artmıştı.Galatasaray taraftarının gücünü artıran Alpaslan Dikmen'dir.

**Modların konuyu kitlemesi durumunda farklı hesaplardan aynı başlık acılacaktır.. Tek günlük sevda!!**
Mesaj20.12.2009, 16:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya diğer başlığın kilitlendikten sonra niye aynı başlığı açıyorsun ki Question

Akşam akşam tepemin tasını artırıyorlar
Mesaj20.12.2009, 16:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

pfdersleri yazmış:
ya diğer başlığın kilitlendikten sonra niye aynı başlığı açıyorsun ki Question

ya siz kimsiniz anlayamadım adam ne yapıyor forumda küfür mü ediyor illa insanı soğutacaksınız modların diğer konuyu niye kilitlediğinide anlamadım ki... kişisel başlık değil bu biri öldüğünde veya doğum şeyinde siz açarken iyi oluyor ya... iyice bsden soğutuyorsunuz.... bu aralar mod olmak isteyen çok kişi var sanırım.
Mesaj20.12.2009, 17:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=138826

bu başlığın kilitlenme sebebini ÖM ile yazmıştım.
ve sizde yazdığıma göre anlamışsınız ki konu değişmiş Wink

neden bu tür bir not düşülür anlayamıyorum.
Alıntı:
**Modların konuyu kitlemesi durumunda farklı hesaplardan aynı başlık acılacaktır.. Tek günlük sevda!!**

konu kilit...
devamı halinde ilgili sitelerin silinmesine kadar gidilebilir.

iyi eğlenceler.
Önceki mesajları göster: