Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.11.2009, 17:18 (UTC)    
Mesaj konusu: linkler çalışmıyor...

MERHABA..TEKRAR TEKRAR DEFALARCA CSS YAPIMINI OKUYUP SİLİP SİLİP TEKRAR DENEDİM AMA MALESEF HİÇTE YAZILANLAR GİBİ OLMUYOR VE LİNKLER ÇALIŞMIYOR..TABLODAN YAZILARA KÖPRÜ EKLEYİP LİNKİ YAZIYORUM AMA SİTEMİ AÇINCA TIKLADIĞIMDA HİÇ BİR HAREKET YOK..BİLİYORUM ANLATIMLARA BAK DİYECEKSİNİZ AMA MALESEF YA ANLATIMLAR YETERSİZ YADA ANLATILMAYAN BİR PÜF NOKTASI VAR YADA SİSTEM BOZUK..
Mesaj03.12.2009, 16:10 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: linkler çalışmıyor...

evreninruhu yazmış:
MERHABA..TEKRAR TEKRAR DEFALARCA CSS YAPIMINI OKUYUP SİLİP SİLİP TEKRAR DENEDİM AMA MALESEF HİÇTE YAZILANLAR GİBİ OLMUYOR VE LİNKLER ÇALIŞMIYOR..TABLODAN YAZILARA KÖPRÜ EKLEYİP LİNKİ YAZIYORUM AMA SİTEMİ AÇINCA TIKLADIĞIMDA HİÇ BİR HAREKET YOK..BİLİYORUM ANLATIMLARA BAK DİYECEKSİNİZ AMA MALESEF YA ANLATIMLAR YETERSİZ YADA ANLATILMAYAN BİR PÜF NOKTASI VAR YADA SİSTEM BOZUK..

Yazıya nasıl köprü eklendiği bu linkte anlatılmıştır. > http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=95492&highlight=k%F6pr%FC+ekleme

Mesaj26.12.2009, 19:43 (UTC)    
Mesaj konusu: Bu kadar zor değil

Cool micresoft Worde girip linki yapıştır sadece link olacak yanında boşluk filan olmuycak sonra enter'e basıp alta geçicez bi bakmışsız link active olmuş Very Happy
Mesaj26.12.2009, 19:47 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Bu kadar zor değil

halilselcuk yazmış:
Cool micresoft Worde girip linki yapıştır sadece link olacak yanında boşluk filan olmuycak sonra enter'e basıp alta geçicez bi bakmışsız link active olmuş Very Happy
tabii sonra kopyalayıp sayfamıza yapıştıracaz Embarassed
Önceki mesajları göster: