Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.12.2009, 20:57 (UTC)    
Mesaj konusu: Geliyoruz.. :)

Yanlış duymadınız.. Bu bir kampanya başlığı değil. Yanlış anlamayın. Laughing

Forumda kimse tartışmasa. Eğlenceli ve öğretici başlıklar açılsa. Bu forum eskisi gibi olmaz mı? Tabiki OLUR (!) Belki bu tür başlıklar'dan 10'larca açıldı. Bende pes etmeyenlerdenim. Gelin bu tür başlıklara son verelim. Bu tür başlıkların açılmasına izin vermeyelim. Yani eskisi gibi bir ortam oluşturalım. Geçmişe mazi derler. Ama geçmişi yaşamak için geleğimizi de geçmişe dayalı yapmalıyız.
Bedava-sitem forum artık eskisi gibi olacak -ki olmalı. (!) Eski kullanıcıların çoğu ile görüşmekteyim. Hepsi bu forum için olumsuz düşüncelerde idi. Ama çoğuna yeni ve yeniden bir forum hayatı vaad ettim. Razz Bende pek eskilerden sayılmam. Ama eski kullanıcılardanım.

Haydi arkadaşlar artık bu kötü, soğuk ortama son verelim...

Yine, ve yeni bir bedava-sitem için el ele!!!...
Mesaj29.12.2009, 21:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben Her Zaman Bu Tür Konu Veya Konuların Arkasında Destekçiyim. Wink
Mesaj29.12.2009, 21:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

desingxxkod yazmış:

Evet. Forum'da gördüğüm kadarıyla tartışmalara hiç girmiyorsun benim gibi. Senin, benim gibiler bu forumda daha çok olsa -ki olabilirler eski ye dönebilirdik..
Mesaj29.12.2009, 21:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

informess yazmış:
desingxxkod yazmış:

Evet. Forum'da gördüğüm kadarıyla tartışmalara hiç girmiyorsun benim gibi. Senin, benim gibiler bu forumda daha çok olsa -ki olabilirler eski ye dönebilirdik..

2008 ramazanını hatırladımda ne güzel günlerdi onlar 1 yıldırda pek bişey paylaşmıyorum forumda seyir halindeyim eski günlere dönmek icin eskilerinde dönemsi gerektigi kanısındayım Wink Wink

Mesaj29.12.2009, 21:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

empirretotalwar yazmış:
informess yazmış:
desingxxkod yazmış:

2008 ramazanını hatırladımda ne güzel günlerdi onlar 1 yıldırda pek bişey paylaşmıyorum forumda seyir halindeyim eski günlere dönmek icin eskilerinde dönemsi gerektigi kanısındayım Wink Wink

Eski kullanıcıların çoğu ile görüşüyorum. net-dunya, buldunya, mehtapca vs.. vs.. Eski kullanıcılardan ilk geri dönen sen ol o zaman. Razz
Mesaj29.12.2009, 23:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Herkesin birşeyler yapması gerek ve yeni gelenlere örnek olmalıyız ki bazıları hiç kuralları okumuyor veya kurallara göre davranmıyor. Rolling Eyes

Akşam akşam tepemin tasını artırıyorlar
Mesaj29.12.2009, 23:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava-siteni tanıt bölümü geri gelsin..
Yani kastım o eski başlıklar gibi bir bölüm olması.
Eski üyeler oraya resmen aşıktı diyebilirim. Smile
Orası geri gelirse eski üyelerin çoğunun geleceğini ve o eski tadın geri gelebileceğine inanıyorum.. Bu doğrultuda Bedava-sitem toplulukları bölümü kalksın. Bazılarınız diyebilirsiniz Bedava-sitem toplulukları bölümünü kullanabilirsiniz diye. Ama Webmaster konuları serbest sadece. Bazılarınız diyebilirsiniz Teknik forum diye.. Ama o zaman Serbest bölgede kalksın? (Eski Bedava-siteni tanıt bölümünü bilmeyenler yorum yapmazsa sevinirim.. ön yargı şeklinde..)

Diğer bir tavsiyem bütün bölümlere büyük harflerle REKLAM YAPMAYINIZ gibi bir başlık açılması.. Yeni kullanıcılar bilemeyebiliyorlar. Haklılar..

Yarışmalar bölümü gereksiz olabilir ama site sahipleri için sosyal bir bölüm olabilir.. Yarışma yapmaya daha hevesli olurlar ve daha aktif bir forum olur.. En azından diğer bölümlere ''yarışmamız başlamıştır'' türden başlıklar açmazlar.

Bunlar sadece bir tavsiyedir.. Eski kullanıcıların geri gelmesi için çözüm önerileri diyebiliriz.
Ama önce gönülleri razı gelmeli geri gelmeleri için.. Gönülleri razı olmadıktan sonra bir anlamı olmaz yani.

Ayrıca illa eski kullanıcılar gelicek diye birşey yok.
Aramıza yeni arkadaşlarımızda katılıyor dikkat ederseniz. Onlarlada el birliğiyle güzelleştirebiliriz. Yeterki gönüller bir olsun. Wink
Mesaj30.12.2009, 08:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

@net-tr doğru söylüyorsun. Support Hakan Bey'e forumun en iyi yerlere gelmesi için bir sürü mail'ler atıyorum. Bedava-siteni-tanıt bölümü içinde bir mail atıcam. İnşallah ilgilenirler..
Mesaj30.12.2009, 09:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

empirretotalwar yazmış:
informess yazmış:
desingxxkod yazmış:

Birisi hepimiz oruçken sıcacık ramazan pidesi resmi paylaşmıştı Mr. Green Mr. Green
Mesaj30.12.2009, 09:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr yazmış:
Bedava-siteni tanıt bölümü geri gelsin..
Yani kastım o eski başlıklar gibi bir bölüm olması.
Eski üyeler oraya resmen aşıktı diyebilirim. Smile
Orası geri gelirse eski üyelerin çoğunun geleceğini ve o eski tadın geri gelebileceğine inanıyorum.. Bu doğrultuda Bedava-sitem toplulukları bölümü kalksın. Bazılarınız diyebilirsiniz Bedava-sitem toplulukları bölümünü kullanabilirsiniz diye. Ama Webmaster konuları serbest sadece. Bazılarınız diyebilirsiniz Teknik forum diye.. Ama o zaman Serbest bölgede kalksın? (Eski Bedava-siteni tanıt bölümünü bilmeyenler yorum yapmazsa sevinirim.. ön yargı şeklinde..)

Diğer bir tavsiyem bütün bölümlere büyük harflerle REKLAM YAPMAYINIZ gibi bir başlık açılması.. Yeni kullanıcılar bilemeyebiliyorlar. Haklılar..

Yarışmalar bölümü gereksiz olabilir ama site sahipleri için sosyal bir bölüm olabilir.. Yarışma yapmaya daha hevesli olurlar ve daha aktif bir forum olur.. En azından diğer bölümlere ''yarışmamız başlamıştır'' türden başlıklar açmazlar.

Bunlar sadece bir tavsiyedir.. Eski kullanıcıların geri gelmesi için çözüm önerileri diyebiliriz.
Ama önce gönülleri razı gelmeli geri gelmeleri için.. Gönülleri razı olmadıktan sonra bir anlamı olmaz yani.

Ayrıca illa eski kullanıcılar gelicek diye birşey yok.
Aramıza yeni arkadaşlarımızda katılıyor dikkat ederseniz. Onlarlada el birliğiyle güzelleştirebiliriz. Yeterki gönüller bir olsun. Wink
net-tr çok güzel yazmışsın sana katılıyorum fakat herkesin sıradan hayatlarında sorunları var sıkıntıları var bence forumdan soğuma forumda kaynaklanan sorunlardan değil şimdi eski üyelerden kendimde dahil 4 örnek vericem ve forumdan uzak kalma sebeplerini acıklıyacam bana hak vereceksin.... Gururum5 - baskı ve maddiyat dan dolayı yok... Hayalperestim kişisel sorunlardan dolayı yok... Net-murat kişisel sorun + forumdan soğuma afilliyanlizlik yani ben baskı + maddiyat + kişisel sorun bunları bildiğim için paylaşıyorum ve bilmiyorum isim vererek doğrumu yaptım ama şunu bilin eski üyeler burayı özlüyor...
Mesaj30.12.2009, 10:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

@afilliyanlizlik Maddi sorunlarla buranın pek alakası olucağını sanmıyorum. Ayrıca senin saydıklarının hariciyle görüştüm. Onlar forumda soğudukları için. Peki ben şunu açıklim. mjistanbul'da cunobag ve kerimdj ile sorunlu o yüzden geri gelmiyor. Madem eski üyeler gelmeyecek. Bizde yeni üyelerle yeni'den yep yeni bir başlangıç yapabiliriz...
Mesaj30.12.2009, 11:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Buraya Yeni Gelipte Forum Tecrübesi Olan Arkadaşları Bulmamız Gerek...

Çünkü Forum İle Alakası Olmayan Ve Sırf Gereksizlik Olsun Diye Gelen Arkadaşlarda Var.

Bu Arkadaşları Biraz Bilgilendirirsek Onlarda Foruma Can Katmış Olurlar.
Mesaj30.12.2009, 11:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

desingxxkod yazmış:

Çünkü Forum İle Alakası Olmayan Ve Sırf Gereksizlik Olsun Diye Gelen Arkadaşlarda Var.

Yeniler'e eskiler öğretir. Yeniler eskiler gibi olur. Wink
Mesaj30.12.2009, 11:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

informess yazmış:
desingxxkod yazmış:

Ama Benim Tercihim Önceden Başka Bir Forumda Bulunmuş Ve Forum Kabiliyeti Olan Bir Kişiler Lazım.

Yada Dediğin Gibi Eskiler Yeniler'e Forumu Tanıtır Bedava-Sitem'i Nasıl Kullanıldığını Öğretir.

Olabilir Bak.
Mesaj30.12.2009, 13:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

desingxxkod yazmış:
informess yazmış:
desingxxkod yazmış:

Ama Benim Tercihim Önceden Başka Bir Forumda Bulunmuş Ve Forum Kabiliyeti Olan Bir Kişiler Lazım.

Yada Dediğin Gibi Eskiler Yeniler'e Forumu Tanıtır Bedava-Sitem'i Nasıl Kullanıldığını Öğretir.

Olabilir Bak.

Şöyle düşün: Daha önce başka forumlar da bulunmuş bir kullanıcı geldi. Ama terbiyesiz, kavgacının teki. Bu ne işe yararki? Bir şey bilip bilmemesi önemli değil. Önemli olan insan olması.. Wink
Önceki mesajları göster: