Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.01.2010, 12:56 (UTC)    
Mesaj konusu: tr.gg nin en faydalı sitesi karşınızda!

Öncelikle sevgili webmaster arkadaşlarım, tr.gg de 2 yıldan daha fazla süredir site yapmaktayım css desing tasarımlarımda profesyonelim ama konumuz bu değil yaptığım araştırmalara göre tr.gg sitelerinin %70 e yakın bir bölümü webmaster, kod, oyun, fıkra müzik gibi... konulara yer veriyor. Açıkcası bu durumdan hiç memnun sayılmam çünkü her bilgisi olan bir site yapıyor fakat bu yanlış. Çok bilgisi olanlar .com, .com.tr, .org, gibi donanimlere geçiyor buda yanlış veya tr.gg yi yetersiz bulanlar başka formatlara geçiyor ve ben bu insanları anlamakta güçlük çekiyorum. Eğer bir bilginiz varsa ve o bilgi işe yararsa zaten siz sitenizi nerede açarsanız açın siteniz yükselecektir. Burda sitenizi tasarım ve paralı dononimdenlerden çok bilgiler etkilemektedir. Lütfen sizden ricam bilgisi olmayan site açmasın. web dünyasının trafiğine trafik katmasın.
Ve şu son yılarda amatör webmasterler biribirin çok fazla alıntı ve çalıntı yapıyor. Bu durumuda kınıyorum. Eğer siz bu dediklerimi yaparsanız garanti veriyorum biz türklerin web dünyasındaki hakimiyeti zirvede olacaktır Smile

Ben sitemin işe yarar olduğunu düşünüyorum ve size sunuyorum:

Çevrenizi Koruyun Küresel Isınmayı Durdurun!

Arrow www.cevreci-dunya.tr.gg
Önceki mesajları göster: