Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.01.2010, 12:46 (UTC)    
Mesaj konusu: Siz Bizi , Biz Sizi Degerlendirelim.

Evt siz bizi degerlendirin bizde sizi degerlendirelim herkez bu şekilde mutlu olsun.
http://kumburgazilkogretim.tr.gg sitesi
Not:Bu gerçek okul sitesi deyildir.Okul ögrencisi tarafından yapılmışdır.Haberiniz olsun.
Unutmadan Bir nOt Daha:İçerik fazla yok tasarım hakkında yorum yapınız.Yroum yapınki daha güzel yada bu hali ile kalsın.
Mesaj01.01.2010, 12:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel Olmuş.
Başarılar.

Âyinesi iştir kişinin lafa bakılmaz
Şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde
Mesaj01.01.2010, 13:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel olmuşta bişey sorcam wixten yaptığımız tasarımı nasıl siteye alcaz ? Yaptığımız Tasarım Nereye Kaydediliiyor ? şimiden teşekkürler...

SMF , WORDPRESS veya VBULLETİN ' DEN ANLAYANLAR ACİL ULAŞIN BANA..!
Mesaj01.01.2010, 13:19 (UTC)    
Mesaj konusu: bs-city

Bs-city sitem hakkında yorumun için teşekür ederim.Senin siten hakkında ise yorumum siten güzel ama çok güzel deyil biraz siten düzensiz geldi bana bu benim yorumu ama site yinedne güzel başarılar!!!!!!!!!
Mesaj01.01.2010, 13:26 (UTC)    
Mesaj konusu: fenerbahçefan

İlk önce sitem için yapdıgın yorum için teşekür ederim kardeşim.Daha sonra bende bir fenebahçeli olarak siten çok güzel başarılar.
Wix.com konusuna gelirsek.Üye oldukdan sonra my-account girip sitemiz yaparız ve siteyi kaydediyoruz.Sonra PUBLİSH diye yukarda bir yeşil renkde bir şey var onan tıkla.Sonra açılan şey embed diye birşey var onanda tıkla.Ve kodunu al.Sonra isdersen sitenin intoro bölümüne bu kodu yapışdır.Arkaplan rengini filan ordan ayarla Daha çok ayrıntı isdersen benimle özel mesaj olarak iletişime geç daha çok yardımcı olurum.Bu arada yardımcı olduysam sitenin bir bölümüne sitemizin adını yazarsan iyi olur.YORUM İÇİN TEŞEKÜR EDERİM.
Mesaj01.01.2010, 13:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siten güzel başarılar
Mesaj01.01.2010, 13:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siten güzel
Mesaj01.01.2010, 13:42 (UTC)    
Mesaj konusu: seo canavarı

İlk önce sitem hakkında yorum yapdıgın için teşekür ederim.Senin sitende güzel yarayışlı güzel bilgiler var.Tebrikler başarılar yenin yılda
Mesaj01.01.2010, 13:44 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Siz Bizi , Biz Sizi Degerlendirelim.

kumburgazilkogretim yazmış:
Evt siz bizi degerlendirin bizde sizi degerlendirelim herkez bu şekilde mutlu olsun.
http://kumburgazilkogretim.tr.gg sitesi
Not:Bu gerçek okul sitesi deyildir.Okul ögrencisi tarafından yapılmışdır.Haberiniz olsun.
Unutmadan Bir nOt Daha:İçerik fazla yok tasarım hakkında yorum yapınız.Yroum yapınki daha güzel yada bu hali ile kalsın.

Tasarım güzel içerikde tamamlanırsa harika bir okul sitesi olur Wink
Mesaj01.01.2010, 13:45 (UTC)    
Mesaj konusu: haylasshit

Haylasshit sitem hakkında yorum yapdıgın için sanada teşekürlerim iletirim.Senin siten hakkında ise görüşlerim siten güzel ama menülerin hepsi resimli neyin ne oldugu bilinmiyor.Menülerinde az ama sitenin tasarımı ve arkaplandaki müzik güzel tebrikler buarada protalında bakdım orasıda güzel tebrikler.Yeni yılda başarılar.
Mesaj01.01.2010, 13:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sorfyap sitem hakkında yorum yapdıgınız için teşekür ederim.Sizin sitenizde güzel başarılar yeni yılda.Mutlu Yıllar Herkeze.
Mesaj01.01.2010, 13:50 (UTC)    
Mesaj konusu: YOK YOK MU YORUM

Hadi millet yorum yazmaya devam yorum yazan arkadaşalrın siteleri hakkında yorumlarını yapıyorum.Sizde sitem hakkında yorum yapın bende sizin siteniz hakkında gerçek yorumlar yapayım.
Mesaj01.01.2010, 21:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj02.01.2010, 10:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok Merak Ediyorum Sitem Nasıl

www.gamerskings.tr.gg

Lütven Söyleyinn Smile
Mesaj02.01.2010, 11:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

gerçektende güzel bir site olmuş başarılar
Önceki mesajları göster: