Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.01.2010, 19:27 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitemizi Ziyaret Edenlerin Linklerini Sitemize Ekliyoruz...

Sitemizi ziyaret eden sitelerin reklamı yapılacaktır.Reklamlarınızı bu adreste görebilirsiniz; http://netiket.tr.gg/Sitemizi-Ziyaret-Edenler.htm

Sitemizi ziyaret edenleri "Sitenin En Son Ziyaretçileri" bölümünden görüp linkini ekliyeceğiz!
Mesaj03.01.2010, 19:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Beni ekle
Mesaj03.01.2010, 19:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitemizi ziyaret etmeniz gerek.Ben sitenizi "Siteni Son Ziyaret Edenler" bölümünde göremedim.
Mesaj03.01.2010, 20:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

netiket yazmış:
Sitemizi ziyaret etmeniz gerek.Ben sitenizi "Siteni Son Ziyaret Edenler" bölümünde göremedim.

Çok Sakacısınız..
Mesaj03.01.2010, 20:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

kraltoplistim yazmış:
netiket yazmış:

Çok Sakacısınız..

Aaa nerden bildin? Mr. Green

Konuyu saptırmayınız. Wink
Mesaj03.01.2010, 20:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siteyi Ziyaret Edince Oraya Kendiliğinden Linki Eklenmez Smile Sen Kendin Zorla Ziyaretci Kazanmak İçin Böyle Birsey Uyguluyorsun .. Bence Bu İsleri Bırak Konu Ac Biraz , Toplistlere Vs Kayıt Ol Oyle Ziyaretci Kazan Wink
Mesaj03.01.2010, 20:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

kraltoplistim yazmış:
Siteyi Ziyaret Edince Oraya Kendiliğinden Linki Eklenmez Smile Sen Kendin Zorla Ziyaretci Kazanmak İçin Böyle Birsey Uyguluyorsun .. Bence Bu İsleri Bırak Konu Ac Biraz , Toplistlere Vs Kayıt Ol Oyle Ziyaretci Kazan Wink

Ben kimseyi zorlamıyorum. Wink İsteyen sitemi ziyaret eder,linkini eklerim.Bunda anlaşılmayacak bi durum yok.
Mesaj03.01.2010, 20:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bak Kendinde Söyledin Linkini EKLERİM Diye Smile Demekki Kendi Kendine Eklenmiyormus o Linkler Oraya .. Neyse Daha Fazla Rezil Olma Smile Konuyu Kapatalım ..

Basarılar..
Mesaj03.01.2010, 20:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

kraltoplistim yazmış:
Bak Kendinde Söyledin Linkini EKLERİM Diye Smile Demekki Kendi Kendine Eklenmiyormus o Linkler Oraya .. Neyse Daha Fazla Rezil Olma Smile Konuyu Kapatalım ..

Basarılar..

Kendi kendine eklenmiyor,ben ekliyorum.
Wink
Güldürdün beni akşam akşam xD
Mesaj03.01.2010, 20:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

netiket yazmış:

Ee Bunu neden yazdınız ozaman ? Konusmayın ya bu ne rezillik .. Bırak Ozaman Böyle Yaparak Hicbiryerde Saygı Kazanamazsın..
Mesaj03.01.2010, 20:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

kraltoplistim yazmış:
netiket yazmış:

Ee Bunu neden yazdınız ozaman ? Konusmayın ya bu ne rezillik .. Bırak Ozaman Böyle Yaparak Hicbiryerde Saygı Kazanamazsın..

Sen ne polemikçi bi insansın!Konunun amacını saptırdın.
Mesaj04.01.2010, 06:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tr.Gg dışı link vermek yasak!

Düzenlendi.

@benimsitem1993

En son master-face tarafından 04.01.2010 16:59:42 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj04.01.2010, 17:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=25784

İnceleyin...

Konu kilitlenmiştir. Wink