Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.09.2007, 17:34 (UTC)    
Mesaj konusu: html kodlarını nasıl yayınlarım?

arkadaşlar örnek(naazimca.tr.gg) istesinde html kodlarınn bulunduğu sayfadaki kodları içine alan çerçeveyi nasıl yapıyoruz bilen varmı yani kodları yazı olarak vermek istiyorum kayan çerçeve içinde !!!lütfen yardım
Mesaj07.09.2007, 17:38 (UTC)    
Mesaj konusu: SLM

NAZIMCADA KODLARI VERME KODUDA VAR İNCELERSEN ORADAN ALIP KENDİ SİTENDEDE YAYINLAYABİLİRSİN KAYAR BİR ŞEKİLDE..

SAYGILAR...
Mesaj07.09.2007, 17:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

teşekkür edrim buldum
Mesaj07.09.2007, 17:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

aradığım bu değil
html kodlarını (kod olarak)yazı olarak yayınlamak istiyorum
Mesaj07.09.2007, 17:51 (UTC)    

GOOGLE DE HTML KOD YAZARSAN BİR SÜRÜ SAYFA ÇIKAR.O SAYFALARDAN DİLEDİĞİNE GİREREK ÇIKAN KODLARI YAZI ŞEKLİNDE AYNEN KOPYALA YAPIŞTIR YÖNTEMİYLE SİTENE YENİ BİR SAYFA AÇARAK YAYILAYABİLİRSİN...

SANIRIM DEMEK İSTEDİĞİN BU...
Mesaj07.09.2007, 17:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

aslında bu sitedeki gibi kodları böle çerçeve içinde yapmak istiyorum kaydırma çubukları ile senn dediğin gibi oluyor ama bi daha o sayfayı değiştrmek istersen o kodları yazı olrak almıyor html olarak alıyo alt üst oluyo onu engellemek istyrum sayfayı tekrar düzenlemek amacıyla http://naazimca.tr.gg/SAAT-html-kodlar%26%23305%3B.htm?
Mesaj07.09.2007, 18:00 (UTC)    

GOOGLDAN ÇERÇEVE HTML KODU ARA BULURSUN.BULDUĞUN ÇERÇEVE KODUNUN İÇİNE HTML KODLARINI YAZI OLARAK YAPIŞTIR VE HEM RENKLİ HEMDE KAYAN BİR TABLON OLSUN...
Önceki mesajları göster: