Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.01.2010, 15:12 (UTC)    
Mesaj konusu: Bir dahi yetişiyor...

Ainan Celeste Cawley dünyanın en zeki çocukları arasında yer alıyor...

Singapur’da 7 yaşında üniversitede kimya sınavını başarıyla geçen Ainan Celeste Cawley şimdi de yüksek eğitim için Malezya’ya yerleşti.

Dün başkent Kuala Lumpur’da basın toplantısı düzenleyen Cawley’nin ailesi Singapur devletinin çocuklarının entelektüel gelişimini artırmasında yardımcı olmadığını söyleyerek Malezya’ya geldiklerini söyledi. Yedi yaşında kimya sınavını başarıyla geçerek ünlenen Cawley dünyanın en dâhi çocuklarından sayılıyor.

bilisimhatti.net alıntıdır...

helal olsun singapur gibi bir ülkeden böyle bir çocuk aslında singapur devletinin bu ve bunun gibi çocuklara destek vermesi geliştirmesi ve eğitime teşvik etmesi gerekiyor...

sonuçta o çocuk büyüyünce singapur için çalışacaktır ama singapur devleti ilgisizliğini sürdürürse abd yada başka ülkeler bu çocuğu kapar sonra singapur gibi ülkeler gelişemiyoruz diye yakınıp durular Wink
Mesaj05.01.2010, 15:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Vay be.. Shocked
Mesaj05.01.2010, 15:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çocuğu Görüyormusunuz 7 Yaşında Üniversite De Başarılı Olup Yüksek Eğitim Alıyor.

7 Yaşında Normal Bir İnsanda Bu Olmaz.

Var Bu Çocukta Birşey.
Mesaj05.01.2010, 15:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sıradanın ötesinde anormal : )
Mesaj08.01.2010, 16:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sınavda kopya çekiyordur Very Happy Kulağınde kulaklık vadır bi tezgah olabilir Laughing Laughing Laughing

Lütfen Tıklayınız..!!
JooPlus İnternet Yazılımımız B-S'de Yeni Çağ açıcak...
Önceki mesajları göster: