Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.01.2010, 14:32 (UTC)    
Mesaj konusu: Facebook geri adım attı!

Hipnoz seansı neden iptal edildi?

İngiliz hipnoz uzmanı Chris Hughe internet üzerinden sosyal paylaşım siteleri Facebook ve Twitter aracılığıyla 6 binden fazla kişiyi hipnotize etme fikrinden vazgeçti.

4 Ocak Dünya Hipnoz Gününü kutlamak amacıyla böyle bir etkinliği denemeye karar veren İngiliz Chris Hughes, bu tür bir hipnozun uluslararası yasalara aykırı olması nedeniyle fikrinden vazgeçtiğini açıkladı.

Hughes açıklaması merakla hipnoz olmayı bekleyen kullanıcılar tarafından tepkiyle karşılandı.

Hughes daha önce yaptığı duyuruda hipnoz tekniğine karşı koyamayanların sandalyelerinden kalkamayacağını ve trans halinden çıkana dek gözlerinin odaklanmış halde kalacağını söylemişti.

Hughes'un "SocialTrance" adını verdiği etkinlik için internet bağlantısı olan bir bilgisayar, kulaklık ve hoparlör ve rahat bir sandalye yeterli olacaktı. Ayrıca Hughes katılımcıların sessiz bir ortamda bulunmasının gerektiğini de belirtmişti.

Nasıl hipnoz edecekti

Etkinlik kapsamında Hughes internetten canlı olarak yarım saatlik bir hipnoz seansı yürütecekti. 18 yaş altındakiler, hamile kadınlar, ruhsal rahatsızlıkları bulunanlar ve alkol ya da uyuşturucu etkisinde olanların seansa katılamayacağı duyurulmuştu. Sara hastalarının da doktorlarına başvurmaları tavsiye edildi.

Bütün bu katılım koşullarının denetlenemez olması nedeniyle Hughes'un "SocialTrance"tan vazgeçtiği bildiriliyor. Hughes, online hipnozun yerine sitesinde bir ses dosyası yayınlamakla yetindi.
Mesaj05.01.2010, 14:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hipnoz edip eline ne geçecekti xD Mr. Green Mr. Green
Mesaj05.01.2010, 15:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ya beni edemezler diye haykırdım. Tırstılar tabi. Razz Laughing
Mesaj05.01.2010, 15:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Beni Asla Hipnoz Edemezler.

Beni Hipnoz Ederken Kendileri Hipnoz Olurlar. Smile
Mesaj05.01.2010, 16:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

başlık çok alakasız olmuş neden facebook geri adım atmış ki Question

geri adım atan hipnoz yapmayı düşünen kişi değil mi Rolling Eyes
Mesaj05.01.2010, 16:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

internette-reklam yazmış:
başlık çok alakasız olmuş neden facebook geri adım atmış ki Question

geri adım atan hipnoz yapmayı düşünen kişi değil mi Rolling Eyes

Hipnoz yapmayı düşünen kişi geri karar almış,facebook bu durumda ne yapacak geri adım atacak Wink
Mesaj05.01.2010, 17:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

desingxxkod yazmış:
Beni Asla Hipnoz Edemezler.

Beni Hipnoz Ederken Kendileri Hipnoz Olurlar. Smile

Neden Mr. Green

Slogan yarıması başlamıştır işte link http://mini-exen.tr.gg/slogan-yar%26%23305%3B%26%23351%3Bmas%26%23305%3B.htm
Mesaj05.01.2010, 18:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hipnozmu Smile