Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.01.2010, 21:12 (UTC)    
Mesaj konusu: Eski ve yeni forum arasındaki farklar..

-Bir yardım başlığına aynı dakikada 5 adet cevap gelirdi.
Artık 2 saatte ancak en fazla 2 adet cevap geliyor..

-Forum'da gece 5'de bile 100 online olup çoğu mesaj yazardı..
Artık 22.00'dan sonra Forum'da en fazla 50 online oluyor ve hiç mesaj yazılmıyor..

-Hergün en az 5 tane resimli anlatımlı başlık açılırdı..
Artık ayda en fazla 5 tane resimli anlatım yapılıyor..

-6 ayda bir yarışma düzenlenirdi..
Artık 1 veya 1.5 sene'de bir düzenleniyor..

-Eski tanıtım bölümündeki başlıklar en az 20 sayfaydı..
Artık en fazla 20.. (o'da flood ile..)

-Eskiden sitede yayınlaması yasaklı olan siteler Forum'da görüldüğü an şikayet edilirdi ve silinirdi..
Artık çoğu görünse bile şikayet edilmiyor. Çünkü üşeniyoruz!

-Eskiden Özel mesajla sürekli sorular sorulurdu..
Artık tanıtım mesajları geliyor..

-Eskiden şakasına bile olsa ''lan'' kelimesi kullanmazdık Forum'da..
Artık ''lan''dan da öteyiz!

En son olarakta,
Eskiden kimse demezdi ben eskiyim diye. Sitenin açılış tarihini söylerdi.. Yeni gelende yeniyim derdi.. Hoşgeldin derdik..
Artık herkes eski. Yeni yok..
Mesaj05.01.2010, 21:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

#-Eskiden Özel mesajla sürekli sorular sorulurdu..
Artık tanıtım mesajları geliyor..
----------------------------------------------------------------------
aynen, hep tanıtım mesajları geliyor :S
Mesaj05.01.2010, 21:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

kendimizettikkendimizbulduk.mp3 gülgibisarardıksorduk.mp3 eyvaheyvah.mp3... dinleyin Mr. Green
Mesaj05.01.2010, 21:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Emin sen neden beni hep hüzünlendiriyorsun? Razz
Mesaj05.01.2010, 22:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Nalet olsun içimdeki eski forum sevgisine. Laughing
Mesaj05.01.2010, 23:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr yazmış:
Nalet olsun içimdeki eski forum sevgisine. Laughing

Laughing
Mesaj06.01.2010, 09:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eskiden kim yardım istese anında yardım eli gelirdi ama artık foruma katılan üyelerin neredeyse % 100'ü bu işin erbabı oldu : ) bence eski yardımlasma herşeye rağmen var örneğin benim html kısmına açtığım başlık dün gece hemen geldi sorunum çözüldü Wink bence b~s üyelerinden foruma katılmayanları davet etsek onları foruma kazandırsak kim bilir belkide eski havayı belkide daha güzelini yaşayabiliriz... Ayrıca forumda online listesinde kötü siteleri ben şikayet ediyorum hiç af yok direk mod arkadaşlara bildiriyorum ve biliyorumki bir çok üyede benim yaptığımı yapıyor : )
Mesaj06.01.2010, 09:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

afilliyanlizlik yazmış:
Eskiden kim yardım istese anında yardım eli gelirdi ama artık foruma katılan üyelerin neredeyse % 100'ü bu işin erbabı oldu : ) bence eski yardımlasma herşeye rağmen var örneğin benim html kısmına açtığım başlık dün gece hemen geldi sorunum çözüldü Wink bence b~s üyelerinden foruma katılmayanları davet etsek onları foruma kazandırsak kim bilir belkide eski havayı belkide daha güzelini yaşayabiliriz... Ayrıca forumda online listesinde kötü siteleri ben şikayet ediyorum hiç af yok direk mod arkadaşlara bildiriyorum ve biliyorumki bir çok üyede benim yaptığımı yapıyor : )

Eski yardımlaşma yok bence. Genel problemlerde bunun örneğini görebilirsiniz.. Ama Forum'un bundan 3-4 ay önceki halinden iyiyiz şuan. Nasıl iyiyiz derseniz azda olsa eski kullanıcılar geldi ve aktifler.. 3-4 ay önce hiç bir yardım başlığı cevaplanmıyordu ve sırf serbest bölge, site değerlendirme alanı kullanıyordu çoğu kişi.. Yardım isteyen birisi cevapsız kalınca Bedava-sitem'i bırakma nedeni bile olabiliyor. Düşünsenize örnek vereyim bir online oyun oynıyacaksınız çok sevdiniz ama kafanıza takılan şeyler var, forum'a girip yardım başlığı açıyorsunuz cevapsız kalıyor ve o oyunu istediğiniz gibi oynıyamıyorsunuz.. Bedava-sitem'de böyle birşey. Sanırım bizim eskiden beri burada olma nedenimiz bu. Yardım ala ala öğrenmemiz.. Site şikayet etmeye gelince siz şikayet edebilirsiniz online listesini görüntüleyip ama Forum'a başlık açan, mesaj yazan siteler öyle demiyor.. Razz Çok yasak site görüyorum ben. Ama ilk önce uyarıyorum. Örneğin özel mesajla reklam geliyor tadlı dille anlatıyorum o insan anlıyor zaten. Hemen sitesini sildirirseniz bir daha Bedava-sitem'e gelmeyebilir.. O yönünüde düşünmek lazım. Anlattıklarımdan Bedava-sitem'i hala daha yaşatmayı çıkarabilmişsinizdir umarım.. Razz
Mesaj06.01.2010, 10:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr yazmış:
afilliyanlizlik yazmış:

Eski yardımlaşma yok bence. Genel problemlerde bunun örneğini görebilirsiniz.. Ama Forum'un bundan 3-4 ay önceki halinden iyiyiz şuan. Nasıl iyiyiz derseniz azda olsa eski kullanıcılar geldi ve aktifler.. 3-4 ay önce hiç bir yardım başlığı cevaplanmıyordu ve sırf serbest bölge, site değerlendirme alanı kullanıyordu çoğu kişi.. Yardım isteyen birisi cevapsız kalınca Bedava-sitem'i bırakma nedeni bile olabiliyor. Düşünsenize örnek vereyim bir online oyun oynıyacaksınız çok sevdiniz ama kafanıza takılan şeyler var, forum'a girip yardım başlığı açıyorsunuz cevapsız kalıyor ve o oyunu istediğiniz gibi oynıyamıyorsunuz.. Bedava-sitem'de böyle birşey. Sanırım bizim eskiden beri burada olma nedenimiz bu. Yardım ala ala öğrenmemiz.. Site şikayet etmeye gelince siz şikayet edebilirsiniz online listesini görüntüleyip ama Forum'a başlık açan, mesaj yazan siteler öyle demiyor.. Razz Çok yasak site görüyorum ben. Ama ilk önce uyarıyorum. Örneğin özel mesajla reklam geliyor tadlı dille anlatıyorum o insan anlıyor zaten. Hemen sitesini sildirirseniz bir daha Bedava-sitem'e gelmeyebilir.. O yönünüde düşünmek lazım. Anlattıklarımdan Bedava-sitem'i hala daha yaşatmayı çıkarabilmişsinizdir umarım.. Razz
bütün çabalarının farkındayım emin : ) haklı olabilirsin bende 3 aydır kendi sorunlarımdan dolayı yoktum
Önceki mesajları göster: