Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.12.2009, 22:26 (UTC)    
Mesaj konusu: OYun Ve Bedava Css Tasarımlar Photoshop Dersleri Toplist

Yüzlerce OYun Ve Tasarım Bulabileceğiniz Adres

http://kraloyun00.tr.gg/
Mesaj29.12.2009, 23:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitende İçerik Yok Ve Ana Sayfada Bir Sürü İngilizce Linkler Var Very Happy
Mesaj07.01.2010, 01:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

moderatorler yazmış:
Sitende İçerik Yok Ve Ana Sayfada Bir Sürü İngilizce Linkler Var Very Happy

İngilizce Linkler Var Derken Valla ben Öyle bişey Göremedim
Mesaj07.01.2010, 14:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şimdi Gzl Olmuş Tasarımda Uyumlu Olmuş İçeriğe Başarılar
Mesaj07.01.2010, 14:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitenizin tasarımı HackerFriend'in dersinden olduğu için ilk başta güzel olmuş. Ana Sayfa yorumlar bölümünü hiçbir zaman tavsiye etmiyorum. Yorum bildirmek isteyen Ziyaretçi Defterini kullanmalı. İçerik konusunda bir şey diyemiyeceğim az çok içerik var. Düzen de şöyle böyle iyi.. Pek kusur yok sanırım. Sitenizde başarılar.

İyi Günler...
Mesaj07.01.2010, 14:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siteniz güzel olmuş
Mesaj07.01.2010, 15:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

[quote = "masterbs"] sitenizin tasarımı HackerFriend'in dersinden olduğu için ilk başta güzel olmuş. Ana sayfa yorumlar bölümünü hiçbir zaman tavsiye etmiyorum. Yorum bildirmek isteyen Ziyaretçi Defterini kullanmalı. Içerik konusunda bir şey diyemiyeceğim az çok içerik var. Düzen de şöyle böyle iyi .. Pek kusur yok sanırım. Sitenizde başarılar.

[color = red] İyi Günler ...[/ color] [/ quote]

HackerFriend'den Almadım Dersleri Bunu Belirteyim Zaten Bilgisayar Üzerine okuyorum Az Da Olsa Bilgim var
Mesaj07.01.2010, 15:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj07.01.2010, 15:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

kraloyun00 yazmış:
[quote = "masterbs"] sitenizin tasarımı HackerFriend'in dersinden olduğu için ilk başta güzel olmuş. Ana sayfa yorumlar bölümünü hiçbir zaman tavsiye etmiyorum. Yorum bildirmek isteyen Ziyaretçi Defterini kullanmalı. Içerik konusunda bir şey diyemiyeceğim az çok içerik var. Düzen de şöyle böyle iyi .. Pek kusur yok sanırım. Sitenizde başarılar.

HackerFriend'den Almadım Dersleri Bunu Belirteyim Zaten Bilgisayar Üzerine okuyorum Az Da Olsa Bilgim var
HackerFriend'le aynı düşünüyorsunuz herhalde onun dersiyle aynı bu yapılır. Şimdi siz hackerfriend benden çaldı da dersiniz Wink İyi akşamlar!
Mesaj07.01.2010, 21:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

iyi çalışmalar .Ama 100lerce oyun var derken ,siteni tamamlayıp öyle tanıtsan senin açından daha iyi olur.Başarılar...

Ayrılmış css tasarımlar | Css Dikey Yazı yazma |
Mesaj08.01.2010, 11:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

masterbs yazmış:
kraloyun00 yazmış:

HackerFriend'le aynı düşünüyorsunuz herhalde onun dersiyle aynı bu yapılır. Şimdi siz hackerfriend benden çaldı da dersiniz Wink İyi akşamlar!

Kardeşim Benim Tasarımımımın HAckerFriend le ne alakası var
Bide HackerFriend e Ben Öğretmedim kodlamayı Sizin Görüşün buysa Ne diyeyim ben Artık
Mesaj08.01.2010, 11:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

kod-collection yazmış:
iyi çalışmalar .Ama 100lerce oyun var derken ,siteni tamamlayıp öyle tanıtsan senin açından daha iyi olur.Başarılar...

saydınmı kardeş Razz
Mesaj08.01.2010, 18:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

kraloyun00 yazmış:
kod-collection yazmış:

saydınmı kardeş Razz

Kötü niyetli bi eleştiri deildi ama sen bakıyorumda herkese bi cevap yapıştırıyorsun eleştirilmek bu kadar zoruna gidiyosa neden bu başlığı açtın?

Ayrılmış css tasarımlar | Css Dikey Yazı yazma |
Mesaj08.01.2010, 18:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılar.
Mesaj08.01.2010, 18:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

basarilar arkadasim