Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.09.2007, 18:28 (UTC)    
Mesaj konusu: ANA MENÜDEKİ TEMAYI DEĞİŞTİRME YARDIM

ŞU ANA MENÜYÜ BELİRLİ ŞABLONLAR KOYMUSLAR AMA BEN ONLARI KULLANMAK İSTEMİYORUM BUNLARIN DISINDA BEN BAŞKA BİR RESİM , TEMA KOYAMAZMIYIM...

BU KONUYLA İLGİLİ HİÇ BİR BİLGİ BULAMADIM LÜTFEN YARDIM EDİN KAFAYI YİCEM BULAMADIM BİR TÜRLÜ

Bİ DE ANA SAYFAYANIN SAĞ TARAFINA Bİ REKLAM KOYACAM AMA Bİ KONU BAŞLIĞINDA KOYUYORUM NASIL KOYABİLİRİM SAĞ ALTTA REKLAM LÜTFEN YARDIM
Mesaj07.09.2007, 18:52 (UTC)    
Mesaj konusu: SLM

BEDAVA NETİN ŞABLONLARI BELİRLİDİR VE ONLARI KULLANMAK DURUMUUNDASIN..

AMA O ŞABLONLARI İSTEĞİNE GÖRE AYARLARDAN RENK SEÇENEKLERİNDEN İNTRODAN ARKA PLANLARDFAN FALAN BEDAVASİTEM.COMUN ÜSTTEKİ REKLAMINI SİLMEMEK KAYDIYLA DEĞİŞTİREBİLİRSİN...

SAYGILAR...
Mesaj07.09.2007, 19:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

temalar için CSS bölümüne bakabilirsin sag taraf için
ayarlardan Profesyönel ayarlar (Yeni başlayanlar lütfen degiştirmeyin!)
Gelişmiş tasarım seçeneklerini göstermek ister misin evet yap
tasarım ayarlarında sag taraf için yeni kutular açılacak kolay gelsin
Mesaj08.09.2007, 00:15 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: SLM

cunobag yazmış:

AMA O ŞABLONLARI İSTEĞİNE GÖRE AYARLARDAN RENK SEÇENEKLERİNDEN İNTRODAN ARKA PLANLARDFAN FALAN BEDAVASİTEM.COMUN ÜSTTEKİ REKLAMINI SİLMEMEK KAYDIYLA DEĞİŞTİREBİLİRSİN...

SAYGILAR...

mesela ben arkaplan rengini beyaz yapsam sayfanın o reklam yazısı beyaz oldugundan gözükmüyecek o zaman reklamı silmiş olmuyom dimi...

ama gözükmez beyaz yaparsam ve reklam yokmuş gibi gözükcek süper

BİLGİLER İÇİN ÇOK ÇOK SAĞOLUN
Mesaj08.09.2007, 00:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

KARDEŞİM O REKLAMIN GÖEÜNMESİNİ ENGELLERSEN SİTEN SİLİNİR::HEM NE ANLIYORSUNUZ ONU GÖSTERMEMEKLE TEK BENİM BÖYLE SİTEM OLSUNMU İSTİYORSUNUZ.BEDAVA-SİTEM.COM SİZE BÖYLE HARİKA İMKAN SUNUYO SİZ İKİ CÜMLEYİ İSTEMİYORSUNUZ AYIP Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Mesaj08.09.2007, 00:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

aklısın ama en azından o reklamı sağ taraf bi yere resimli link olarak koyulsaydı daha iyi olurdu o üste çok kötü duruyo
Mesaj08.09.2007, 00:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

hentbol-handball yazmış:
aklısın ama en azından o reklamı sağ taraf bi yere resimli link olarak koyulsaydı daha iyi olurdu o üste çok kötü duruyo

reklamın metin olarak ve o boyutta kalmasından memnunlar.Bu yüzden değiştirmiyorlar.Ama banner olsa öyle küçük bir banner olmaz çünkü bedava hizmetlere bakınız herkes başka sitelerin reklamını yapmakta sizin sitenizin üstüne başka sitelerin bannerlarını koyarlarsa daha çok kazanırlar.Ama yapmıyorlar.Mtin olarak ve sadece kendi reklamlarını yapıyorlar.Bence böyle iyi.

LÜTFEN DEĞİŞTİRİLMESİN
Mesaj21.02.2009, 21:33 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: SLM

cunobag yazmış:

SAYGILAR...

Katılıyorum size
Mesaj21.02.2009, 21:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eski başlıklara önem göstermeyiniz.
Önceki mesajları göster: