Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.09.2007, 20:27 (UTC)    
Mesaj konusu: SAKLI SAYFALARI NASIL KULLANABİLİRİM?

Arkadaşlar bu ekstralardan saklı sayfaları etkin hale getirdim girişte yaptım ama ne işe yaradıgını daha çözmüş değilim bilgilendirirseniz sevinirim.saoLun Embarassed
Mesaj07.09.2007, 20:33 (UTC)    
Mesaj konusu: SLM

SAKLA SAYFA SAYFALARIMI DEĞİŞTİRDEKİ HERHANGİ BİR SAYFANIN ALT SAYFASI HALİNE GELİR.HAZIRLADIĞIN SAYFAYI HERHANGİ BİR SAYFAYA ALT SAYFA YAP...
Mesaj07.09.2007, 20:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

tam anlamadım ama nası yani anlatırmısın biraz ben şimdi onu aktif ettim bide kendi kullanıcı adımı ve şifre girdim tamam dedi.
şimdi naapmam lazım yani amaç ne ne amaçla kullanmam lazım ?
Mesaj07.09.2007, 20:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

sharapnel yazmış:
tam anlamadım ama nası yani anlatırmısın biraz ben şimdi onu aktif ettim bide kendi kullanıcı adımı ve şifre girdim tamam dedi.
şimdi naapmam lazım yani amaç ne ne amaçla kullanmam lazım ?

MESELA BU SAYFAYI DİYELİMKİ SİTENDE VİDEOLAR LİNKİ VAR,ORAYA ALT SAYFA YAPARSAN VİDEOLARI TIKLAYAN BU SAYFAYI DA GÖRÜR AMA SADECE SENİN BELİRLEDİĞİN ŞİFREYİ BİLİYOSA YA DA SEN AKTİF ETMİŞSEN GÖRÜR.

SAKLI SAYFANI AÇTIĞINDA ORADA ANA SAYFADA MI GÖRÜLSÜN BÖLÜMÜ VAR ORAYA TIKLA (SAYKLI SAYFANA KOYDUĞUN İSMİN ALTINDA BU) HANGİ SAYFANIN ALTINA KOYACAĞINI BELİRLE KULLAN...
Mesaj07.09.2007, 20:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

anladım tamam alt sayfa gibi bişey bu ama şifreli sadece izin verilenler görebiliyor.ama ben bu sayfaya bişey koymayı beceremedim onu nası yapıcaz?
Mesaj07.09.2007, 20:53 (UTC)    

BU SAYFAYA DA DİĞER SAYFALARDA YAPILDIĞI GİBİ KAYNAK BÖLÜMÜNE TIKLAYARAK İSTEDİĞİN İÇERİĞİN KODUNU KOY EKLE BU KADAR...
Mesaj07.09.2007, 20:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

tamam kardes anladım yardımın ıcın saoL allah razı olsun bır dua benden bereketi allahtan selametle Smile
Mesaj07.09.2007, 21:15 (UTC)    

ALLAH (CC) SENDEN DE RAZI OLSUN

HER ZAMAN...

SAYGILAR....
Önceki mesajları göster: