Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.01.2010, 07:25 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitemde Oyun

arkadaslar benim kemaltoy.tr.gg sitemde bakın oyunlar var isterseniz girin bakın oyuna tıklayınca direk acılıor ama ben istiyorumki once kucuk boyutta gorunsun sonra tıklayınca acılsın istiyorum , mesela : www.oyunlar1.com - www.kraloyun.com daki gibi ilk once kucuk kare boyunta oyun sonrada oyun acılsın istiyorum , direkmen oyunun açılmasını istemiyorum acaba bunla ilgili link varmı varsa lutfen yardım ve aşama aşama lütfen anlatırmısınız ? Question Question
Mesaj15.01.2010, 10:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

o zaman resme köprü ekleyin ve resme tıklandığında oyun sizin sitenizde açılsın..eğer anlatmamı istersniz anlatayım Wink
Mesaj28.01.2011, 08:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

adilkaradag yazmış:
o zaman resme köprü ekleyin ve resme tıklandığında oyun sizin sitenizde açılsın..eğer anlatmamı istersniz anlatayım Wink
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Mesaj28.01.2011, 08:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benim önerim şu;

1. Oyunudan bir görüntü al. (PrtScn SysRq tuşunun yardımıyla)

2. Painte gir ve Ctrl-V yap. Sonra ekranı küçült ve sadece senin oyununun resmi kalsın. Sonra kaydetip çık.

3. Photo Filtre'ye bu resimi at. (Photo Filtre yoksa google yaz ve indir. Zaten 4 mblik bir şey. Ve çabucak kavranıyor.)

4. Ardından 120*90 lık bir yeni kutucuk aç. Senin resminin (oyundan aldığın görüntü) üzerine gel ve sağ tıklayıp kopyala (copy) de. Sonra o açtığın 120*90 lık kutuya yapıştır (paste) de.

5. Yapıştırdığın ekran görüntüsünü oraya uyacak şekilde ayarla ve enter a bas. Ardından bu resmi kaydet.

6. Sonrada sitenden herhangi bir sayfaya gel ve resim ekle deyip senin oyun görüntünü ekle. Ekledikten sonra köprü ekle ye bas ve o oyuna giden linki oraya yaz. Sonra bunu nereye koyacaksan koy.

Benim elimden bu geliyor. Uzun gelebilir ama alışınca senin için problem olmayacak. İnşallah yardım edebilmişimdir.
Önceki mesajları göster: