Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.01.2010, 12:03 (UTC)    
Mesaj konusu: YORUM ONAYLAMAK / ACİL !!!!

Merhaba arkadaşlar, bazı sayfalara ziyaretçiler tarafından yorum yapılsın istiyorum.Yorum yapılabilme özelliği var, fakat yapılan yorum ben onaylamadan yayınlanmasın istiyorum. Kötü kelime listesi oluştur diye bölüm var fakat binlerce kötü kelimeyi bulmak ve tek tek yazmak çok zor. Yorum yazan kötü niyetli ise hiçbir kötü kelime yazmadan da kötü yorum yapabilir. Malum Türkçe'de bir çok kelime nereye çekersen uzar misali. Ayrıca onlarca sayfaya gelecek yorumları hangi sayfaya acaba yorum geldi diye tek tek bakmanın ne kadar zaman alacağını düşünün bir de.
Forum sayfalarını neredeyse komple taradım ve edindiğim bilgiye göre yazılan yorumu biz onaylamadan sistem yayınlıyor. Yazılan yorum ben onayladıktan sonra yayınlansın istiyorum. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan bilgi rica ediyorum ve bedava-sitem yetkililerinden de yorum onaylama özelliğinin mümkünse eklenmesini rica edyorum.
Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum. Sağlıcakla kalın.
Mesaj16.01.2010, 23:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

bildiğim kadarıyla yorumlarda o istediğin olmuyor kardeşim Wink
Mesaj18.01.2010, 21:21 (UTC)    
Mesaj konusu: Hazır kötü kelimeler listesi

Fikir verecek kimse yokmu? Hazır kötü kelime listesi olan yada bu konuda bilgisi olan var mı?
Mesaj18.01.2010, 21:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

yorumlar ekstrasında onay maalesef mevcut değil..
bu ekstralarda sadece Ziyaretçi Defteri'nde mevcut..
Kayıtları benim onaylamamdan sonra göster kutucuğunu işaretleyip Ziyaretçi Defteri'ne gelen yorumları onaylayabilirsiniz..
ama başka hizmetlerde yok değil.. bunlar ziyaretçi defteri hizmetidir..
http://www.webkaynak.org/zdefteri.html
örneğin bu.. ama her sayfaya ekliyebilirsiniz size verilen kodla..
onaylanıyor mu bilmiyorum orasını..
ben sadece örnek gösterdim. hazırları kullanabilmeniz için..

kötü kelimeler listesine argo sözcükleri yazmanız yeterli olur..
o kadarda abartılcak kadar yazmanız gerekmez..
Mesaj25.02.2010, 18:38 (UTC)    
Mesaj konusu: Yorum Onaylanabilmeli

Bu işe bir çözüm henüz yok mu?
Mesaj18.03.2010, 15:03 (UTC)    
Mesaj konusu: BEN DE KATILIYORUM

Sayfaya yorum ekstrası eklemek istiyorum ama yorum yapıldımı diye takip etmek problem. Bu nedenle yorum hangi sayfamıza yapılırsa bunun mail olarak bize bildirilmesi süper olurdu. Site yöneticilerinin dikkatine.
Mesaj13.04.2010, 19:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ekstralardan yorumlar ı iyice incelersen çakarsın olayı =))
Mesaj13.04.2010, 20:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Jotform dan yorum sayfası oluştur onu sitene koy yorum ekleyen kişinin iletisi e-posta olarak sana gelir sende ona göre eklersin yorumları kendin...

Cool Rolling Eyes
Mesaj18.05.2010, 19:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Jotform dan yorum sayfası oluştur onu sitene koy yorum ekleyen kişinin iletisi e-posta olarak sana gelir sende ona göre eklersin yorumları kendin...

Sayın yougars, Jotform da ne demek? Bu nasıl yapılıyor?
Mesaj06.06.2010, 16:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

otomatikkepenkizmir yazmış:

Sayın yougars, Jotform da ne demek? Bu nasıl yapılıyor?

www.jotform.com Free Bir Form Oluşturma Sitesidir.