Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.01.2010, 14:45 (UTC)    
Mesaj konusu: TASARIMIM NASIL OLMUŞ

SİTEMİN TASARIMI İÇERİĞİ NASIL ARKADAŞLAR DEĞERLERİNİZİ BEKLİYORUM

WWW.EGLENCEKADİR.TR.GG
Mesaj18.01.2010, 14:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarım da içerik de güzel..
başarılar Wink

Mesaj18.01.2010, 14:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başlık Resmini Geliştirebilirsin.
Başka Sorun Yok. Wink

Âyinesi iştir kişinin lafa bakılmaz
Şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde
Mesaj18.01.2010, 14:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Büyük harfle yazma forumda Wink
Tasarım falan güzel olmuş. Başarılar Wink

Eğer Gözlerin Yatacağım hapis ise; o hapiste yatmak için her suçu işlemeye hazırım... -TunaberkBO-
Mesaj18.01.2010, 15:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarımda Desıgn By Burak Tekrar Tekrar Devam Etmiş.Güzel Durmuyor.(yanda)Ayrıca bazı büyük resimler tasarımı bozmuş.Örneğin Format Atma Konusunda.IceBlue Tasarım sayfanda 4.sutunun yarısı çıkmış.Yarısı kaybolmuş.
Menünde bazı uzun yazıların son harfleri kaybolmuş örn;Başbakanlarımız-başbakanlarımı kalmış.Tarihte bugün sayfanda 5 kere yenilememe rağmen sonuç alınmadı.(Benden kaynaklanıyorsa özür dilerim.)Birde anketlerde şıklara EWT yazmışsın.Türkçe de bunun karşılığı nedir?
Başarılar...
Mesaj19.01.2010, 22:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-help yazmış:
[b]Tasarımda Desıgn By Burak Tekrar Tekrar Devam Etmiş.Güzel Durmuyor.(yanda)Ayrıca bazı büyük resimler tasarımı bozmuş.Örneğin Format Atma Konusunda.IceBlue Tasarım sayfanda 4.sutunun yarısı çıkmış.Yarısı kaybolmuş.
Menünde bazı uzun yazıların son harfleri kaybolmuş örn;Başbakanlarımız-başbakanlarımı kalmış.Tarihte bugün sayfanda 5 kere yenilememe rağmen sonuç alınmadı.(Benden kaynaklanıyorsa özür dilerim.)Birde anketlerde şıklara EWT yazmışsın.Türkçe de bunun karşılığı nedir?
Başarılar...

katılıyorum, çok tekrar etmiş Wink onun haricinde güzel bir tasarım.[/b]
Mesaj19.01.2010, 22:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-help yazmış:
Tasarımda Desıgn By Burak Tekrar Tekrar Devam Etmiş.Güzel Durmuyor.(yanda)Ayrıca bazı büyük resimler tasarımı bozmuş.Örneğin Format Atma Konusunda.IceBlue Tasarım sayfanda 4.sutunun yarısı çıkmış.Yarısı kaybolmuş.
Başarılar...

Sende sorun varsa bendede var.Katılıyorum sana

Ayrılmış css tasarımlar | Css Dikey Yazı yazma |
Önceki mesajları göster: