Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.01.2010, 14:48 (UTC)    
Mesaj konusu: Web Tasarım Siteniz Nasıl Olmuş Yorum Yazın.Süprizimiz Var!

Sitemizi herkez bilir.Bilmeyenler için Arkadaşlar biz çokdan beri varız 4 tane tasarım deyişdirdik son 3 flash tasarımda ama bu tasarım digerlerine göre güzel oldu Ama sizde bir yorum yazın ki sizinde görüşünüzü bilelim. İçerik olarak şuan tamamlanmadı.

Very Happy Very Happy Very Happy ----------------------------------------Süprizimizi.----------------------------
Süpriz yorum yazan kişiler arasından çekiliş olacak ve kazana kişiye flash tasarım yapılacak ücretsiz olarak yani.Yorum yazın.Buarada çok yorum yazmak fayda etmez tek yorum yazsanız yeter.

Lütfen gereksiz yorum yazmayın.Başlıgı kirletmeyin.
Mesaj20.01.2010, 15:34 (UTC)    
Mesaj konusu: slm

yorum yazın hadi
Mesaj20.01.2010, 16:12 (UTC)    
Mesaj konusu: hadi

Hadi lütfen yrum yazın !Sizin yazın biz gelişelim.
Mesaj20.01.2010, 16:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

xD güsel
Mesaj20.01.2010, 16:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel olmuş Smile
Mesaj20.01.2010, 16:21 (UTC)    
Mesaj konusu: sagolun

Sagol hepiniz sitelerine bakdım sizinkilerde güzel olmuş başarılar sizlere x)
Mesaj20.01.2010, 16:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Emegine saglık güzel olmuş.
Mesaj20.01.2010, 16:25 (UTC)    

Sagol ama fazla emek harcamadım ama hayal gücü gerekdiren bir site oldu.Hayal gücü olmasa asla olmaz çünkü bu tasarımı dün akşam yapmaya başladım.Çünkü hızlı yapmak işimizdir.Nedeni ise biz WEB TASARIM yapıyoruz. Smile SAGOL YORUM İÇİN TEŞEKÜR EDERİM.
Mesaj20.01.2010, 17:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzel olmuş başarılar
Mesaj20.01.2010, 18:16 (UTC)    
Mesaj konusu: yorum için tşkreler

Yorum yazan kişiler çok teşekür ederiz.Ellerinizi dert görmesin.Yorum yazmaya devam edin.Yorumlarınız bize hayat veriyor.Yakında tam olarak hizmete gireceyiz.
Mesaj20.01.2010, 21:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj21.01.2010, 06:10 (UTC)    

Herkeze teşekür ederiz.
YORUMLARA DEVAM!
Mesaj21.01.2010, 07:20 (UTC)    
Mesaj konusu: tamamlandı

Sitemiz bitti hizmete girdi sizleri yeninden bekleriz yorumlar yazın.Unutmayın yarışma devam ediyor.Çok yakında kura çekilecek.
Not:Sitemiz artık her türlü yarışmaya katılacakdır.Yarışma düzenleyen kişiler bize ulaşarak haberdar etsin.

Yorum yazın.
Mesaj21.01.2010, 07:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

HOCAM KUSURA BAKMAZSAN BEN BEĞENMEDİM...ÖZELLİKLE FLASH TASARIM YERİNE CSS DAHA ETKİLEYİCİ OLURDU...

BİRDE TASARIMINDA Kİ RENK DÜZENİ...GÖZE HOŞ GELMİYOR...

YİNE DE BAŞARILAR...

Mesaj21.01.2010, 07:44 (UTC)    
Mesaj konusu: Arkadaş

Arkadaş bunu çogu kişi dedim sana diyorum benim sitem FLASH WEB TASARIMI yapıyor yani css tasarım yapsam deyişik olur yani.Css tasarımı yapmadıgım için FLASH tasarımı yapdıgım için sitemide öyle yapdım.Renk konusu ise renki siyah beyaz renk tonlarında seçmemin nedeni ise renkarek site olmasını isdemedigim için kendi yapdıgım referanslarımda ise bu olay yokdur.Hepsi renkli güzel sitelerdir.

Yorum için teşekür ederim.İyi günler.

Yorum Yazmaya Devam!
Önceki mesajları göster: