Forum'da ara:
Ara

Tasarım nasıl olmuş ?
Güzel
  16%
[ 1 ]
Kötü
  83%
[ 5 ]
Toplam Oylar : 6

Yazar Mesaj
Mesaj23.01.2010, 21:27 (UTC)    
Mesaj konusu: Tasarım bitti yorumları bekliyorum

Merhaba arkadaşlar

Sitemin tasarımını bitirmiş bulunmaktayım. Sitemin konusu günlük gazetelerin (yerel genel ) linklerini paylaşmak olacak.

Onun öncesinde tasarımım hakkında yorumlarınızı alayım dedim.

Önemle belirteyim bilgisayarıma yeni format attiğimdan sadece paint ile yaptım tasarımımı Mr. Green

Baslık resmi ile içerik kısmı arasında menü olacaktir şimdi zamanım kalmadıgından koyamadım..

İyi kötü yorumlarınızı bekliyorum

Selametle
Mesaj24.01.2010, 00:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Temayı değerlendirecek olursak güzel sayılır ama fontların boğuk bişekilde gözüküyo .Pek okunaklı olmamış ve çok amatörce bi çizim olmuş .Bence üzerinde biraz daha çalış .Başarılar

Ayrılmış css tasarımlar | Css Dikey Yazı yazma |
Mesaj24.01.2010, 11:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

kod-collection yazmış:
Temayı değerlendirecek olursak güzel sayılır ama fontların boğuk bişekilde gözüküyo .Pek okunaklı olmamış ve çok amatörce bi çizim olmuş .Bence üzerinde biraz daha çalış .Başarılar

Yorumunuz için teşekkürler. Paint ile bu kadar çıkarabildim. Bilgisayarım virüs dolduğu için d ye de format atmak zorunda kaldım ve bu nedenle butun setuplarım silindi ne yazık ki. Photoshop ile daha iyi şeyler çıkaracağım.

Tekrardan teşekkürler Başarılar

selametle
Mesaj24.01.2010, 11:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

kod-collection yazmış:

katılıyorum, başarılar Wink
Mesaj24.01.2010, 11:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

simerweb yazmış:
kod-collection yazmış:

katılıyorum, başarılar Wink

Yorumunuz için teşekkürler
Önceki mesajları göster: