Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.01.2010, 13:30 (UTC)    
Mesaj konusu: Reklam ALmak Sorularla

Ben Bu konuyu açarak bilmedigim bir konuyu aydınlatmak istedim moderatörler cevapalrsa iyi olur aşagıdaki sorular

1. Bedava sitem reklam alınabilirmi
2. reklamları nerden alabiliriz nerelere güvenbiliriz sonradan başımıza iş açmasın
3 neresi iyi gelir getirir reklam alcamız sitelerden
4. bu gibi sitelere banka hesab no muzu cep no muzu vermek güvenlimi
5. bu oknuyu iyice biri aydınlatırsa iyi olur saolun yorumlarınız bekliyorum boş yorumlar yapmasın kimse flot için
Mesaj24.01.2010, 14:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

DAha önce sitesine hiç reklam alan yokmu yada para kazan bu yöntemlerle
Mesaj24.01.2010, 14:10 (UTC)    
Mesaj konusu: ??

www.kazancc.tr.gg adresinde var ordan sistemlere bakabilirsin

Yanlış anlaşılmasın reklam yapmıyorum o siteylede hiç alakam yok!
Mesaj24.01.2010, 14:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ah keşke bilsek yada kullansakta bizde yardım etsek
Mesaj24.01.2010, 14:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

bakıyorumd akardeşim iyi site vermişisnde ben kullanan varmı hangisi kullanıyor deneyenleri kaznaalrı sordum firma tanıtımları değil genede saol
Mesaj24.01.2010, 14:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben Bu konuyu açarak bilmedigim bir konuyu aydınlatmak istedim moderatörler cevapalrsa iyi olur aşagıdaki sorular

1. Bedava sitem reklam alınabilirmi
2. reklamları nerden alabiliriz nerelere güvenbiliriz sonradan başımıza iş açmasın
3 neresi iyi gelir getirir reklam alcamız sitelerden
4. bu gibi sitelere banka hesab no muzu cep no muzu vermek güvenlimi
5. bu konuyu iyice biri aydınlatırsa iyi olur saolun yorumlarınız bekliyorum boş yorumlar yapmasın kimse flot için açıklık getirin lütfen birileri
Mesaj24.01.2010, 16:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

bn adteche üyeyim hiç güzel değil tık başına 0.1$ verio ama 18yaş sınırını ve site adresinin parayla alınmış olmasını bi o istemiyo oda BS de yasak bi başlık açdım oraya gelen cevaba göre bakcam adtech belki yasakdan çıkabilir ama eğer üye olabilirsen ben gittigidiyor u öneririm.

adtech için açılan başlığı takip etmek için Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=142717
Mesaj24.01.2010, 16:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başlığa onay gelmiş adtech serbest oldu ama ben yinede gittigidiyor u öneririm eğer üye olabilirsen Wink
Mesaj24.01.2010, 17:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

başka tecrubesi olan yokmu pekii arkadaşşım adtechden aldıgın para aylık ne kadar hemen Yatırıyorlarmı bari açıklma lütfen
Mesaj24.01.2010, 17:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

en iyisi google reklamlarıdır Wink
Mesaj24.01.2010, 17:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

google reklamı ii güzelde şöle bşi var site adının parayla alınmış olmasını istiyo ayrıca ben şuan 18 yaşından küçük olduğum için adtechdeki paramı alamıyorum her ayın kazancı banka hesap nosu girilene kadar donduruluyomuş öle beklio daha 2sene beklicek bakalım şimdilik bilmiyorum Crying or Very sad
Mesaj24.01.2010, 17:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

başka tecrubesi olan yokmu pekii arkadaşşım adtechden aldıgın para aylık ne kadar hemen Yatırıyorlarmı bari açıklma lütfen
Mesaj25.01.2010, 08:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Adhood'u tavsiye ediyorum.

adhood, 70.000’den fazla yayıncısı ile Türkiye’nin en farklı reklam ağıdır. Yenilikçi bir anlayışla oluşturduğumuz bu ağ, İnternet reklamcılığı dünyasına farklılıklar getirmiştir.

Kendi geliştirdiğimiz reklam modelleri ve yöntemleri (patent başvurulu) ile reklamveren ve yayıncılara yönelik oluşturduğumuz Adserver, reklam yayınlama ve raporlama araçlarıyla aylık milyarlarca gösterim yapmaya uygun altyapımız mevcuttur.

İnternet reklamcılığı ilk kez ToolbarSite adlı reklam modeli ile bizimle tanıştı. Bunun dışında yeni ve farklı reklam uygulamaları da adhood platformumuzda reklamveren ve yayıncılarımıza sunulmaktadır.

Siteye özgü, kategori bazlı reklam alanları sağlayarak uzman tavsiyeleri sunmaktayız. En kaliteli yayıncılarla işbirliği yaparak reklamverenlere hedeflenen reklam alanlarını ve reklam modellerini sağlıyoruz

adhood, günümüz dijital reklamverenleri ve yayıncılarının taleplerini karşılayan hizmet ve ürünler sunan teknoloji tabanlı İnternet hizmetleri şirketi olan TURKTICARET.Net’in parçasıdır.
Mesaj28.01.2010, 09:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

google adsense en iyisidir eğer yaşın tutmuyorsa vasinin adını verebiliyorsun.ille ücretli site olması gerekmiyor ben reklam aldım ama nasıl siteye ekleyeceğimi bilmiyorum.tık başına 0.1$ veriyor adsense başvur bence ama her site kabul edilmiyor önce siteyi günlük 75 ziyaretçi üzerine çıkarman lazım.
Mesaj28.01.2010, 09:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

>>http://www.frmtr.com/sponsorlar/
burdaki başıgı incelerseniz hepsi yazmakta .. hangisini alacağiniza siz karar verin. Wink
Önceki mesajları göster: