Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.01.2010, 13:35 (UTC)    
Mesaj konusu: Biz Amatörlere Yardım Lütfen!!!!

Arkadaşlar ben ve benim gibi olduğuna inandığım bir çok arkadaşın sıkıntısına değinmek istiyorum...Forumda işe yarar bir çok kod vb. şeyler var tamam ama benim gibi arkadaşlar neyi nereye yapıcağını bilmiyor!!!Yani verilen kod yada herhangi bir tasarımın nasıl siteme ekleyeciğimi ben bilmiyorum mesela sadece bir yerde buldum böyle bir anlatım oda sitemi bu şekle soktu (herseydenfazlasi.tr.gg) şimdi burdaki catagory link vb. yerlere ne yapacağım o halde mi kalıcak??Bunların cevaplarını öğrenmek istiyorum...Ordaki link kısımlarına heading kısımlarına ne eklenecek mesela??Ben bu tasarımı sadece denemek amacıyla yaptım ama mesela red tasarımına nasıl farklı butonlar ekliycem??Herkes buton resmlerini ekliyo ama nereye ne yazılıcağını söylemiyor??Bunların cevabını verebilecek profesyonel birisi Lütfen Yardım Etsin Lütfen...
Mesaj25.01.2010, 13:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

CTRL+.f Yapıp Oraya Option or link Yaz Sırasıyla İsimleri Düzenle Sonra Linkler # bunu silip istedigin linki ekle Tekrar CTRL+f Yap SweetBuzz Template Yaz Başlık Yazısını Degiştir Sonra CTRL+f ve
slogan goes here or maybe a description? Up to you... yaz
Sloganı Degiştir Menu heading Orayıda Arama İle
Degiştirebilirsin.searc'ı düzenleyebilirsin yine linkden
Mesaj25.01.2010, 14:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

söylediklerini denedim olmadı malesef...Bunları hangi menüde yapiyim?
Mesaj25.01.2010, 14:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Galiba buldum tmm tşk..
Mesaj25.01.2010, 14:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ya burda bi sürü yer var ben onların hepsini nasıl doldurcam bi kaç tanesini silemezmiyim?Bide linkleri nasıl eklerim?
Önceki mesajları göster: