Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.01.2010, 23:45 (UTC)    
Mesaj konusu: En geniş oyun sitesi

İyi akşamlar siteyi dün gece açtım ama düzenlmeye bugün başladım ve 2 3 saatte bu kadar oldu sizce bu sitenin ömrü uzun olurmu rağbet görürmü ve indexlenirmi?
Ayrıca tasarım hakkındada yorum yaparsanız sevinirim. Rolling Eyes Wink

En son genisoyuun tarafından 02.02.2010 07:32:56 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj26.01.2010, 11:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yav hadi ama görüşlerinizi belirttin. Rolling Eyes
Mesaj26.01.2010, 11:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarım güzel,
İçeriği de arttırmalısın.
Başarılar Wink

Mesaj26.01.2010, 11:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

İceblue tasarımda oyun sitesi yapmak zordur.
Mesaj26.01.2010, 11:47 (UTC)    
Mesaj konusu: bence

Bana kalırsa içeriği donatmalısın.Sadece orada bulunan oyunlarla kalmamalı.Ve tasarımıda css olarak kullanırdım Wink
Mesaj26.01.2010, 13:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir oyunhangari sitesiyle karşılaştirirsak seninki çok basite kaçar. Öncelikle css kullanman ve oyunhangari sitesindeki gibi iddali bir tasarıma sahip olman gerekiyor. Onun disinda sürekli oyun eklemen gerekiyor. Bunları yaparsan basarmamak için hiç bir nedenin yok

Selametle
Mesaj26.01.2010, 13:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

gazetelertr yazmış:
Bir oyunhangari sitesiyle karşılaştirirsak seninki çok basite kaçar. Öncelikle css kullanman ve oyunhangari sitesindeki gibi iddali bir tasarıma sahip olman gerekiyor. Onun disinda sürekli oyun eklemen gerekiyor. Bunları yaparsan basarmamak için hiç bir nedenin yok

Selametle

Siteleri yorumlarken karşılaştırma yapmasan daha iyi olur bence.. Rolling Eyes
Çünkü her site aynı değildir ve bu yüzden de karşılaştırmanın doğru olmadığına inanıyorum.. Rolling Eyes

Mesaj26.01.2010, 15:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

simerweb yazmış:
gazetelertr yazmış:

Selametle

Çünkü her site aynı değildir ve bu yüzden de karşılaştırmanın doğru olmadığına inanıyorum.. Rolling Eyes

Bu dediğine katılıyorum.
Tüm yorum yapan arkadaşlara teşekkür ederim en kısa zaman da css ye geçeceğim ama pek indekslenmiyormuş.O yüzden iceblue kullanıyorum... Wink
Mesaj26.01.2010, 15:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Vallaha benim bir ilgin yok
Mesaj26.01.2010, 15:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

oyunhangari yazmış:

biliyoruz, zaten Wink Smile
Mesaj26.01.2010, 15:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

oyunhangari yazmış:

Evet biliyoruz zaten Mr. Green
Yorumlara devam
Mesaj26.01.2010, 15:42 (UTC)    
Mesaj konusu: bs

Güzel tasarım biraz daha çalışırsan başaracağına inanıyorum Wink
Mesaj26.01.2010, 17:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

css tasarım
içeriklerin düzgün olur sa,kopya olmaz ve sadece sana özgün olursa google indexler .Ve bütün başarılı siteler css tasarım kullanıyolar.Başarılar

Ayrılmış css tasarımlar | Css Dikey Yazı yazma |
Mesaj26.01.2010, 17:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

kod-collection yazmış:
css tasarım
içeriklerin düzgün olur sa,kopya olmaz ve sadece sana özgün olursa google indexler .Ve bütün başarılı siteler css tasarım kullanıyolar.Başarılar

Sağol kanka inşallah yapacağın tasarım ile daha da güzel olcak.Ayrıca oyunlar bana özel olamaz ama iframe ile koymuyorum ana kaynağından koyuyorum.

kutahyamm43 yazmış:
Güzel tasarım biraz daha çalışırsan başaracağına inanıyorum Wink

Teşekkür ederim Wink
Mesaj26.01.2010, 20:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

genisoyuun yazmış:
simerweb yazmış:
gazetelertr yazmış:

Selametle

Bu dediğine katılıyorum.
Tüm yorum yapan arkadaşlara teşekkür ederim en kısa zaman da css ye geçeceğim ama pek indekslenmiyormuş.O yüzden iceblue kullanıyorum... Wink

Kardeşim karşılaştırılan sitelerin içerikleri aynı bu yüzden karşılaştırdım. Örnek verdim ki şevk gelsin. Hani yaparlarya insanlar arasında karşılaştırma buna karşıyım eyvallah ama iki sitede aynı amacı güdüyor bu yüzden hep karşılaştırma yapılır. Ama hatalıysam affola.
Başarılar kardeşim.

Dip not: OyunHangarı ile hiç bir ilgim yoktur. Kendini ile tanışmışlığım konuşmuşluğum yoktur hoş tanışsak kötü mü olur tabiki olmaz Mr. Green
Önceki mesajları göster: