Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.01.2010, 18:48 (UTC)    
Mesaj konusu: ben sitem yapım aşamasındayken kimsenin

ben sitem yapım aşamasındayken kimsenin girmesini istemiyorum şöyle bişi olurmu acaba;

ekstralardaki intro yu aktif yaptığımızda ordaki devam tuşunu kaldırmak gibi mesela bilen varsa soylesin
Mesaj14.01.2010, 18:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Not:Anlatım Hackerfriend'e Aittir.

İntro butonu yerine artık metin şeklinde link var. Aşağıdaki kod işe yaramıyor maalesef.

Kod:
<style type="text/css">

input {visibility:hidden;}

</style>

İntro kullanıp da bu linki kaldırmak isteyenler aşağıdaki uygulamayı yapmalılar:

Bilgi güçtür, paylaştıkça büyür!
Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=134330&highlight=intro+giri%FE+butonu
Mesaj26.01.2010, 19:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

kingcss yazmış:
Not:Anlatım Hackerfriend'e Aittir.

İntro butonu yerine artık metin şeklinde link var. Aşağıdaki kod işe yaramıyor maalesef.

Kod:
<style type="text/css">

input {visibility:hidden;}

</style>

İntro kullanıp da bu linki kaldırmak isteyenler aşağıdaki uygulamayı yapmalılar:

Bilgi güçtür, paylaştıkça büyür!
Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=134330&highlight=intro+giri%FE+butonu

Arkadaşım buna hiç gerek yok introyu aktif ettikten sonra giriş butonuna bir boşluk bırakmanız yeterlidir.

Saygılarımla...

Hakan PAZAR
Mesaj26.01.2010, 20:37 (UTC)    
Mesaj konusu: bs

@kingcss

Paylaşım için teşekkürler Wink

Mesaj27.01.2010, 08:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hakan bey o butona bir boşluk bıraktığımızda yine introda boş bir şekilde kalacaktır. Ama arkadaşımız o butonu tamamen yok olmasını istemekte. Boşluk bıraktığımızda yine introda gözükeceginden siteye ziyaretçi gerecektir. Fakat arkadaşımız yapım aşamasında olduğundan siteye ziyaretçi girmesini istemiyor. Yanlış anladınız sanırım : ) Wink
Mesaj27.01.2010, 08:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gerekli Cevap Verilmiştir. Fakat Giren Yine Girer Smile
Mesaj27.01.2010, 08:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar boşluk bırakınca buton gözükmez ve o butona tıklanamaz... Ama girmek isteyen sitenizin sonuna ana-sayfa.htm uzantısı koyarak girebilir..
Mesaj27.01.2010, 17:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

afilliyanlizlik yazmış:
Hakan bey o butona bir boşluk bıraktığımızda yine introda boş bir şekilde kalacaktır. Ama arkadaşımız o butonu tamamen yok olmasını istemekte. Boşluk bıraktığımızda yine introda gözükeceginden siteye ziyaretçi gerecektir. Fakat arkadaşımız yapım aşamasında olduğundan siteye ziyaretçi girmesini istemiyor. Yanlış anladınız sanırım : ) Wink

Bir defa bunu bende kullanıyorum giriş butonu yerine bir boşluk koyulduğunda orada ne bir link ne de bir buton kalır. Ayrıca şu yeni çıkan silik dereceli devam linkide ortadan kalkar.
Fakat benim buna gerek yok dediğim şey anlatımdı o kadar teferruatlı bir anlatıma lüzum yok. Extradaki giriş butonu kısmına bir boşluk bırakıp kaydet demek yeterlidir. Ben bunu söylemek istedim.
Ayrıca dediğim gibi bunu ben yapıyorum şu an sitem tasarım aşamasında ve kimsede giremiyo direkt olarak.
Mesaj29.01.2010, 00:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ne Olursa Olsun Ziyaretçinin Girişini Engelleyemessiniz buttonu kaldırsanız bile adam url yerınde sitenız yazıyorya www.xxx.tr.gg onu www.xxx.tr.gg/Ana-sayfa.html yaptıgı zaman sitenizdedir. Alıntı Deıldır kendım buldum Very HappyVery Happy
Mesaj29.01.2010, 00:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

limitsizoyna yazmış:
Ne Olursa Olsun Ziyaretçinin Girişini Engelleyemessiniz buttonu kaldırsanız bile adam url yerınde sitenız yazıyorya www.xxx.tr.gg onu www.xxx.tr.gg/Ana-sayfa.html yaptıgı zaman sitenizdedir. Alıntı Deıldır kendım buldum Very HappyVery Happy

Emin ol bunu bende dahil bs nin % 85 i biliyordur.Yani bize hava atma(espiri)xDe Mr. Green Wink
Mesaj29.01.2010, 06:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

ana-sayfa.html yerine xxxx.html yazarsa az zor bulur.
Mesaj29.01.2010, 10:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

limitsizoyna yazmış:

Dostum biliyorum sanıyosun eksik biliyosun herkesin dizini farklıdır

örneğin ben Ana-sayfa.htm diye dizin oluştururum bi başkası anasayfa.htm diye oluşturur bi başkası index.htm diye oluşturur yani herkes kapalı olan siteye öle giremez bu birazda site sahibine bağlı aslında
Mesaj29.01.2010, 10:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gerekli Cevap Verilmiştir. Konuyu uzatmaya gerek yok
Mesaj29.01.2010, 11:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj29.01.2010, 11:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar ben zaten %100 Çözümdür Demedimqi Very Happy Sadece Kucuk Bir Öneriydi Smile Konu Cevaplandı Zaten Uzatmaya Gerek Yok.
Önceki mesajları göster: