Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.01.2010, 08:46 (UTC)    
Mesaj konusu: Menü gizleme css tasarımım yok

Arkadaşlar ben sitemde sadece menüdeki 1 tane linki gizlemek istiyorum red tasarım kullanyorm
Mesaj31.01.2010, 08:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeşim saklı sayfaları etkinleştir

sonra sayfa özelliklerinde gizlenmesini istedigin tüm sayfaları saklısayfalar de
Mesaj31.01.2010, 09:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

öyle yapınca menüde saklı sayfa diye şey çıkıyo ben öyle istemiyorum bazıları bütün menüleri gizliyor ya ben sadece bir menüyü gizlemek istiyorum
Mesaj31.01.2010, 09:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

ferenku yazmış:
öyle yapınca menüde saklı sayfa diye şey çıkıyo ben öyle istemiyorum bazıları bütün menüleri gizliyor ya ben sadece bir menüyü gizlemek istiyorum

saklı sayfaların sayfa adını boşluk yap sorun olmaz.
Mesaj31.01.2010, 09:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Saklı sayfalar gizlemek istediğiniz sayfanın alt sayfası yap. İkisi de görünmez.

Ayrıca; o linki gizleyip sayfaya girilmesini istiyorsan, bir sayfa yarat adına mesela 1 de. onu saklı sayfa yap. gizlemek istediğin sayfayla, saklı sayfaları onun alt sayfası yap. Wink
Mesaj31.01.2010, 09:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

oyunchak yazmış:
Saklı sayfalar gizlemek istediğiniz sayfanın alt sayfası yap. İkisi de görünmez.

Ayrıca; o linki gizleyip sayfaya girilmesini istiyorsan, bir sayfa yarat adına mesela 1 de. onu saklı sayfa yap. gizlemek istediğin sayfayla, saklı sayfaları onun alt sayfası yap. Wink

kardeş ben sadece o linki gizlicem ama başkalarıda girebilcek
Mesaj31.01.2010, 10:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

ferenku yazmış:
oyunchak yazmış:

tamam işte saklı sayfalara gerek yok.bir sayfa oluştur.link elemanu olmayan menü diye.bunun sayfa dını boşluk yap.sonra istediğin sayfayı onun alt sayfası yap.
Mesaj07.02.2010, 12:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

ferenku yazmış:
oyunchak yazmış:

Oluyor. galiba biraz karışık geldi... maddeler halinde söylüyorum...

Arrow Saklı sayfaları aktivite et
Arrow 1 isimli bir sayfa aç. onu sadece login ile giriş yapmış kullanıcılara göster de.
Arrow Görünmesin istediğin sayfa ve Saklı sayfalar için "bunun alt sayfası: 1" seçeneğini işaretle...

Okuduğunda mantıksız gelmiş de olabilir ama sen dene, olacaktır...
Önceki mesajları göster: