Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.01.2010, 20:31 (UTC)    
Mesaj konusu: bedava sitem reklamlarını düzenleme

Arkadaşlar sitenizini açtınız ve sayfada herhangi bir yere çapa ekledınız ve baska bır sayfadan o çapanın bulunduğu yere direk link yolladınız bunu yapmak tamamen kurallara uygundur. Şimdi bende reklamların altına çapa koydum ve reklamların yukarda kalmasını sitenin direk tasarımdan baslamasını sağladım. bu durumda siteniz daha şık durmus oluyo ve reklamlarda kaldırılmamıs oluyo. sonuçta yukarı çıkınca reklamlar aynı yerınde duruyo. ne ustunu kapatma var nede reklamları kaldırma söz konusu. Bu konuda supporta mail attım ama cevap vermediler. Siteme bakıp durum değerlendirmesi yaparsanız sevinirim
Mesaj02.01.2010, 20:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sanırım bedava-sitem reklamlarını düzenlemek istiyorsunuz. Bunu yaparsanız ama sadece yerini değiştirebilirsiniz. Bunun için bazı kodlar bulunmakta.
Mesaj02.01.2010, 20:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet işte reklam altına çapa koydum bu sayede siteme girince reklamlar gözükmüyor ama sitenin yukarısına çıkınca gözüküyor reklamlar. Bu bana yasak olarak gelmedi ama yinede yasak mıdır dıye bi danısayım dedım
Mesaj02.01.2010, 20:51 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: bedava sitem reklamlarını düzenleme

mediasa yazmış:
Arkadaşlar sitenizini açtınız ve sayfada herhangi bir yere çapa ekledınız ve baska bır sayfadan o çapanın bulunduğu yere direk link yolladınız bunu yapmak tamamen kurallara uygundur. Şimdi bende reklamların altına çapa koydum ve reklamların yukarda kalmasını sitenin direk tasarımdan baslamasını sağladım. bu durumda siteniz daha şık durmus oluyo ve reklamlarda kaldırılmamıs oluyo. sonuçta yukarı çıkınca reklamlar aynı yerınde duruyo. ne ustunu kapatma var nede reklamları kaldırma söz konusu. Bu konuda supporta mail attım ama cevap vermediler. Siteme bakıp durum değerlendirmesi yaparsanız sevinirim

Bedava-sitem reklamlarını kaldırmak, gizlemek ve yerini değiştirmek kesinlikle yasak. Bunu sabit başlıklarda paylaştılar.

Sizin yaptığınız sonuçta reklam satırını gizlemeye yönelik tekniklerden birisi.

Türkiye'de aylık 5 gb trafik hakkı olan hostingler bile yıllık 30-40 dolar civarı.

Bedava-sitem ise bunun kat kat fazlasını bize ücretsiz sağlamakta. Karşılığında tek gelirleri o gizlemeye çalıştığınız reklam..... Exclamation
Mesaj02.02.2010, 14:26 (UTC)    
Mesaj konusu: bedava sitem bizim üzserimizdne para kazanıyor

TAMAM KAZANSIN HELALLARİ HAKLARI AMA eskisindeki gibi tek zöellikleri ve en büyük farkları bu reklamların kçük bir yazı şeklinde olmasıydı arıtk bu özelliğide kayboldu en basiti bir başlık remsi ekledim yarısı gözükmyüor buna bir el atsalar en azından reklmları küçültseler? bu kadarıda bizim hakkımız bence çünkü biz bu siteden vazgeçmek isetmiyoruz ancka bedava-sitem reklamlarıyla bizi buna zorluyor istediğimiz tek şey biraz daha küçük olması ilginiz için teşekkürler bedava-sitem.
Mesaj02.02.2010, 14:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeşim Demek İstediğinizi Anlamadım !!

JustinFriend ; Bilgisi Olan Profesör Olur.Fakat : Paylaşan Efsane Olur !
Mesaj04.02.2010, 19:09 (UTC)    
Mesaj konusu: kısacası

reklamlar eskisi gibi küçük bir yazı halinde olsun en basiti bir abnner koydum yarısı gözükmüyor:S güzel görünmüyor bedava-sitemin en büyük özelliği reklamlarının küçük bir yazı olmasıydı artık bu özelliğide yok arkadaşlar!
Önceki mesajları göster: