Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.02.2010, 21:02 (UTC)    
Mesaj konusu: google da bu site zararlı yazısı

arkadaşlar hepinize merhabalar uzun zamandan beri bedava sitem .com müdavimiyim.hiç başıma gelmemişti ; www.cavgalar.tr.gg adlı sitemi google arattıgım zaman bu site bilgisayarınıza zarar verebilir yazısı ile karşılaşıyorum.tüm arama ve tarama calışmalarıma ragmen bu problemi çözemedim yardımcı olursanız sevinirim. numan cavga
Mesaj06.02.2010, 21:06 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: google da bu site zararlı yazısı

cavgalar yazmış:
arkadaşlar hepinize merhabalar uzun zamandan beri bedava sitem .com müdavimiyim.hiç başıma gelmemişti ; www.cavgalar.tr.gg adlı sitemi google arattıgım zaman bu site bilgisayarınıza zarar verebilir yazısı ile karşılaşıyorum.tüm arama ve tarama calışmalarıma ragmen bu problemi çözemedim yardımcı olursanız sevinirim. numan cavga

sitenizin bu sayfasında bir sorun var

www.cavgalar.tr.gg/F&%23304%3BG-TOHUMLUKLARI.htm?...

virüs yada yasak bişey olabilir o sayfayı düzenleyin yada silip yeni bir başlıkta açın google o sayfayı bir dahaki sperder bulamayınca link düşer

inşallah yardımcı olabilmişimdir teşekkür yerine bir hayır duanız yeter
Mesaj06.02.2010, 21:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

tarayıcıdan kaynaklanıyor sanırım ben baktım öyle bırsey demıyor baska bır tarayıcıda dene bakalım
Mesaj06.02.2010, 21:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hit canavarı kullanıyorsan olur

rankend on deviantART
Taklitlerden sakının : rankend forumexe hesabı özenti taklittir.
Mesaj06.02.2010, 22:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet hit canavarı kulanıp kendine çok sayıda ziyaretçi göndermişisn goog bir bakıyor

1 gün 100 kişi
2 gün 200 kişi
3 gün 10 kişi bölece senin spam gönderdigini veya yararsız virüslü bişey kullandıgın sölüyor ve siten ondan öle oluyor

yapacaksan hergün aynı miktarda yap ama hit sağlamak yasak diye biliyorum

saygılar iyi geceler
Mesaj06.02.2010, 23:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

istanbulhatti yazmış:
tarayıcıdan kaynaklanıyor sanırım ben baktım öyle bırsey demıyor baska bır tarayıcıda dene bakalım

zaten sitede yazmıyor ki google cavgalar diye aratınca iki şıkda üstünve ve açıldıgında sanırım tam incelemdin konuyu :S

nese iyi geceler