Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.02.2010, 16:42 (UTC)    
Mesaj konusu: Css Tasarımımızla Yeniden Geldik !!

Arrow Sitemizin Tasarımı Değişmiştir.
Arrow Tasarım Hakan-Fan'dan İzinli ve özel Olarak Alınmıştır. Lütfen Çaldınız Felan Demeyin İnanmıyorsanız hakan-fan'a öm atabilirsiniz...
Arrow Sitemizi En İyi İnternet Explorer Ve 1280x960 ekran Boyutunda Görebilirsiniz
Arrow Lütfen Yorumlarınızı Esirgemeyiniz

Mesaj13.02.2010, 16:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kendine özgü bir tasarim yaparsan daha güzel ve başarılı olur siten.. Wink
Mesaj14.02.2010, 10:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yakında Kendim Yapıcam Smile Geçiçi Olarak Hakan-Fan'ın Tasarımını Kullanıyorum
Mesaj14.02.2010, 10:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

citycss yazmış:

Bence kendi tasarımını kullanmalıydın.Hakan-fan ile aynı olursa kendi başarın ile deyil onun başarısı ile övünmüş olursun.Ayrıca bu tasarımı kullanaarak böyle bir başlık açman bile bence hata...
Yinede başarılar...
Mesaj14.02.2010, 10:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

alisanwebsitesi yazmış:
citycss yazmış:

Bence kendi tasarımını kullanmalıydın.Hakan-fan ile aynı olursa kendi başarın ile deyil onun başarısı ile övünmüş olursun.Ayrıca bu tasarımı kullanaarak böyle bir başlık açman bile bence hata...
Yinede başarılar...

Takında Kendi Tasarımımla Gelicem Smile
Yorum İçin Teşekkürler

Mesaj14.02.2010, 10:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Abi yakına bırakma hemen yab kötü olsun senin olsun benim sitenin tasarımını ben yaptım kötü ama benim Smile 10dk falan alıyo benimki gibi bi tasarım, bide buna 1saat ayırdığını düşün Shocked bence hemen başla..
Mesaj14.02.2010, 11:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

metalia38 yazmış:
Abi yakına bırakma hemen yab kötü olsun senin olsun benim sitenin tasarımını ben yaptım kötü ama benim Smile 10dk falan alıyo benimki gibi bi tasarım, bide buna 1saat ayırdığını düşün Shocked bence hemen başla..

Bişey Olmaz Bugün Yaparız
Mesaj14.02.2010, 16:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarım Degişmiştir !!
Mesaj15.02.2010, 14:51 (UTC)    
Mesaj konusu: guzel olmuş

guzel olmuş site
Mesaj15.02.2010, 15:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Harika bir site emeğine sağlık
Mesaj15.02.2010, 18:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilginbilgim yazmış:
Harika bir site emeğine sağlık

Teşekkürler
Mesaj16.02.2010, 08:34 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Css Tasarımımızla Yeniden Geldik !!

citycss yazmış:
Arrow Tasarım Hakan-Fan'dan İzinli ve özel Olarak Alınmıştır. Lütfen Çaldınız Felan Demeyin İnanmıyorsanız hakan-fan'a öm atabilirsiniz...
Arrow Sitemizi En İyi İnternet Explorer Ve 1280x960 ekran Boyutunda Görebilirsiniz

Tasarım öle çalmaya değecek bir tasarım değil, site 1024x768 de de gayet raha görülebiliyor....

Ancak siten çok sade ve hoş, renkler kesinlikle rahatsız etmiyor, arayan aradığını rahatlıkla bulur, sade ve düzenli bir site olmuş, bence artık tasarım işini halletmişsin full içeriğe geç derim...
Mesaj18.02.2010, 13:48 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Css Tasarımımızla Yeniden Geldik !!

oyundm yazmış:
citycss yazmış:

Tasarım öle çalmaya değecek bir tasarım değil, site 1024x768 de de gayet raha görülebiliyor....

Ancak siten çok sade ve hoş, renkler kesinlikle rahatsız etmiyor, arayan aradığını rahatlıkla bulur, sade ve düzenli bir site olmuş, bence artık tasarım işini halletmişsin full içeriğe geç derim...

Bu Senin Alıntı Yaptıgın Cümlem Şuanki Tasarımdan Önce Hakan-fan'ın tasarımı kullanıyordum ve onun için yazdım daha sonra onun tasarımını kullanıyorum diye tepki alınca şuanki kendi tasarımıma geçtim Wink
Mesaj20.02.2010, 10:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siten Çok Güzel Başarılar..
Mesaj20.02.2010, 10:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

my-tubee yazmış:
Siten Çok Güzel Başarılar..

Teşekkürler