Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.02.2010, 15:58 (UTC)    
Mesaj konusu: Arkadaşlar lütfen acilen yardım edebilirmisiniz!!!!!!!!

Benim sitlerle aram fazla ii değildir kurdum biraz düzenledim ama işin ayrıntısını öğretecek varmı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Exclamation Question Question Question Embarassed Embarassed Neutral Confused
Mesaj15.02.2010, 16:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

hyperend isimli arkadaşımız anlatımlar'ı en iyi şekilde yapıyor Wink

Ayrıntılı bilgi : http://byqraphix.tr.gg/3-.-Y%26%23305%3Bl-Etkinlikleri.htm
Mesaj15.02.2010, 16:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tam olarak ne istediğinizi söylerseniz yardımcı olabiliriz.
Mesaj15.02.2010, 16:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Embarassed Embarassed Embarassed bende bilmiom tam olarak ne istedimi siz siteme girin siz söleyin hatalarımı felan ben fazla anlmam bu işlerden Very Happy Very Happy Very Happy Mr. Green
Mesaj15.02.2010, 16:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

abiler ben sizin kadar iidilim biraz bu işte beni eğitecek dha bu işlere yeni atıldım yaşım 13 Embarassed ltfe nyardım Exclamation Exclamation Confused Neutral Mr. Green
Mesaj15.02.2010, 16:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

bunlari site değerlendirme alanına açarak sitenize göre yorumlar ve öneriler alabilirsiniz. Wink
Mesaj15.02.2010, 16:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

saoll Smile
Mesaj16.02.2010, 21:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya saoll yazdık diye cvp veren yokmu Very Happy bi sitenin reklamını nasıl vercem mesala metin2 nin, travianın, jaddenin Very Happy pls ltfen yardımmmmmm!!!!!!! Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Embarassed Embarassed Embarassed Wink
Mesaj17.02.2010, 13:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

oyuncular-hepbirlik yazmış:
ya saoll yazdık diye cvp veren yokmu Very Happy bi sitenin reklamını nasıl vercem mesala metin2 nin, travianın, jaddenin Very Happy pls ltfen yardımmmmmm!!!!!!! Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Embarassed Embarassed Embarassed Wink

sadece .trgg sitenizin reklamını bedava-siteni tanit bölümünde yapabilirsiniz. Wink
Önceki mesajları göster: