Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.02.2010, 12:30 (UTC)    
Mesaj konusu: ÖdülAvcısı | Web Site Yarışması | Bol Ödül | Yorumlar...

Meraba arkadaşlar artık bedava-sitem'de çok olan yarışmalardan esinlendim ve bunu genişlettim...

Sitemizden Bilgiler...
Arrow Sitemiz 19.02.2010 Tarihinde Açıldı
Arrow Sitemizin amacı Tr.Gg değil bütün websiteleri sınamak ve onlara maddi manevi destek çıkmak
Arrow Sitemizdeki yarışmadaki dereceleri kendimiz belirliyoruz... Bu sayede torpil vb. şeyler olmuyor...
Arrow Sitemiz Bedava-Sitem'in Resmi yarışması değildir... Özel Bir yarışmadır...
Arrow Sitemizdeki ödüller çok caziptir bunları siteye girince görebilirsiniz...

Site Adresimiz: www.odulavcisi.tr.gg
S.S.S.: http://odulavcisi.tr.gg/SSS.htm
Yarışmaya Kayıt: http://odulavcisi.tr.gg/KAYIT.htm
Ödüller: http://odulavcisi.tr.gg/ODULLER.htm

Not: Bu başlık site tanıtımı başlığıdır amaç yarışmamızı yani sitemizi değerlendirmenizdir...
Mesaj20.02.2010, 12:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel ! Wink Başarılar.. !
Mesaj20.02.2010, 12:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

mega-ipek yazmış:
Güzel ! Wink Başarılar.. !
Yorumunuz için saolun!
Mesaj20.02.2010, 13:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

K.bakmayın sizi kötülemek değildir amacım Ödüllerde zenginlik var Smile Sahtekarlık olabileceği konusundayım com.tr felan kolay kolay alınabilecek domain + host değil belli bi kurumlara gidip izin ile açtıran firmalar var böyle yarışmalara güvenmiyorum Wink
Mesaj20.02.2010, 13:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

toplistly yazmış:
K.bakmayın sizi kötülemek değildir amacım Ödüllerde zenginlik var Smile Sahtekarlık olabileceği konusundayım com.tr felan kolay kolay alınabilecek domain + host değil belli bi kurumlara gidip izin ile açtıran firmalar var böyle yarışmalara güvenmiyorum Wink

İlk önce tabikide bu konuda haklısınız ama benim Tr.Gg'de açmamın amacı tr.gg kapasitesinin büyüklüğüdür... Ayrıca eskiden host işi yapıyordum... Birçok tanıdığım var... Ödüller çok zengin gelebilir çünkü öyle ama bunlar benim için küçük işler... Amacım bu yarışmayı geleneksel hale getirip hani her sene zevkle ve merakla beklediğimiz Bedava-Sitem'in yarışması gibi yapmaktır...
Mesaj20.02.2010, 13:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar Süpriz Bir Bilgi... 21.02.2010 tarihine kadar başvuranlar banner veya link ekleme gerekliliğinde bulunmuyor... yani eklemenize gerek yok!
Mesaj20.02.2010, 18:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

ödüller harika denebilecek kadar süper =))) bunu forumlarda duyurmalısın... ve güzel bir site tasarımı yapabilirsin =) katılım az =) ben blogcu blogum ile katıldım =) iddialıyım Very Happy blogcudaki en güzel tema BENİM !! Very Happy
Mesaj20.02.2010, 20:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

banneed yazmış:
ödüller harika denebilecek kadar süper =))) bunu forumlarda duyurmalısın... ve güzel bir site tasarımı yapabilirsin =) katılım az =) ben blogcu blogum ile katıldım =) iddialıyım Very Happy blogcudaki en güzel tema BENİM !! Very Happy
Katıldığın için saol...
Mesaj21.02.2010, 14:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar Stemize Girince Katılım banneri veya linki ekleme zorunluluğu kalksın mı kalkmasın mı? görüşlerinizi bekliyorum!
Mesaj21.02.2010, 15:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kod Ekleme Derdine son kod eklemeden de artık yarışmaya katılmış olabilirsiniz...