Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.02.2010, 20:57 (UTC)    
Mesaj konusu: Site Başlığı YARDIMM LÜTFEN

Evet arkadaşlar sitem www.metin2hileleriniz.tr.gg siteye girdğimizde sol üst mavi kapat butonunun olduğu çizgi orda metin2hileleriniz - Ana Sayfa Yazıyor orayı değiştirmek için lazım olan kod ne??? Yardımlarınız için teşekkurler.
Mesaj21.02.2010, 21:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

sorunu tam olarak anlamdım ama şunu bir dene

ayarlar de
ordan Genel Ayarlar bölüme gel

orda site başlıgı yazan yere istedigini yaz bişey yazmak istmeiyosan 5 kere space bas boşluk tuşu yani sorun hallnolur başka ibişeyse sounun sorabirsin ama daha açık ol mümkünse resimli anlat
Mesaj21.02.2010, 21:14 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Site Başlığı YARDIMM LÜTFEN

metin2hileleriniz yazmış:
Evet arkadaşlar sitem www.metin2hileleriniz.tr.gg siteye girdğimizde sol üst mavi kapat butonunun olduğu çizgi orda metin2hileleriniz - Ana Sayfa Yazıyor orayı değiştirmek için lazım olan kod ne??? Yardımlarınız için teşekkurler.

Sorunu Anladım ama cevabını bilmiyorum Sorun tam olarak şu : sekmede [faviconun yanında] sitenin adı yazıyorya onu nasıl değiştirebilirim diye soruyor...

Sitene giriş-ayarlar-genel ayarlar-sitenin başlıqı[bu bölüme ne yazarsan o gözükür]

Benim bildiğim böyle eğer olmazsa özür dilerim
Mesaj21.02.2010, 21:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

metin2hileleriniz ark. dediği gibi değiştirebilirisn ama Anasayfa kalkmaz Smile

Hayatta iki şeye çok güveniyorum. Bir aynaya baktığımda gördüğüme, birde yukarı baktığımda göremediğime.
Mesaj21.02.2010, 21:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

yusufck18 yazmış:
metin2hileleriniz yazmış:

Sorunu Anladım ama cevabını bilmiyorum Sorun tam olarak şu : sekmede [faviconun yanında] sitenin adı yazıyorya onu nasıl değiştirebilirim diye soruyor...

Sitene giriş-ayarlar-genel ayarlar-sitenin başlıqı[bu bölüme ne yazarsan o gözükür]

Benim bildiğim böyle eğer olmazsa özür dilerim

Kardeş Aynısı Zaten Ben anlatım niye flood yapıyosunki yoksa yazılanları okumuyomusun

hw-oyun yazmış:
sorunu tam olarak anlamdım ama şunu bir dene

ayarlar de
ordan Genel Ayarlar bölüme gel

orda site başlıgı yazan yere istedigini yaz bişey yazmak istmeiyosan 5 kere space bas boşluk tuşu yani sorun hallnolur başka ibişeyse sounun sorabirsin ama daha açık ol mümkünse resimli anlat

Mesaj22.02.2010, 13:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet arkadaşımız yukarıda nasıl olucağını söylemiş ama ayrıntılı ve daha

iyi bir şekilde hatırlatmakta yarar var

Arrow Öncelikle sitene giriş yaptıktan sonra
Arrow ana menülerden ayarlar kısmına tıklıyorsunuz.
Arrow daha sonra açılan sayfadan Genel ayarlar bölümünü görüceksiniz
Arrow Burada site başlığı yazan bölümdeki kutucuğun içini siliniz
Arrow Daha sonra bir kaç kere boşluk tuşuna basınız
Arrow daha sonra biraz aşağıya ininiz ve kaydet butonuna tıklayınız

sorun düzelecektir eğer sorunu çözemezseniz bana özel msj atınız başka bir yolu yok çünkü