Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.09.2007, 19:05 (UTC)    
Mesaj konusu: sizi gidi sağ tuşçular sizi

sağ tuş olayı bitmiştir artık..Smile
Sağ Tuş Kilitli Siteler Sorun Değil
İnternetteki Pek Çok site sanki marifetmiş gibi sağ tuş kilitleme kodları koyarak sizin o sitedeki bir foroğrafı veya başka bir meteryali almanızı engellemek istiyorlar.Ama siz kararlıysanız bunu çok kolay bir şekilde halledersiniz.
Bunun pek çok yöntemi vardır.
1. yöntem : sayfada iken sağ üstte bulunan Dosyadan Sayfayı farklı kaydeti tıklarsanız sayfada ne var ne yok bilgisayarınıza iner
2. yöntem: Front Page 'i açın ve klasör simgesini tıklayınız.Dosya adı bölümüne web sayfasının linkini yazınız.Enter
Bu şekilde sayfaya ulaşmış olursunuz. Resmi seçin ve frontpage teki kod bölümüne girerek resmin url sini alınız veya sayfayı kaydediniz.
Mesaj09.09.2007, 21:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilinmiş şeyler ama emeğe saygı Very Happy
Mesaj10.09.2007, 07:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet bunlar bilinen bir de yukardan görünüm'den kaynak bölümünden kodları alabilirsiniz Very Happy
Mesaj10.09.2007, 08:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

hiç uğraşmayın kopyalıcanız şeyi seçin ctrl+c yapın bitsin
Mesaj10.09.2007, 09:00 (UTC)    
Mesaj konusu: TAMAM BAŞLIĞI DEĞİŞTİRDİM (SİZİ GİDİ ÇOK BİLMİŞLER SİZİ)

BAŞLIĞI DEĞİŞTİRDİM GÖZÜNÜZ AYDIN Smile
Mesaj10.09.2007, 09:58 (UTC)    
Mesaj konusu: :))

bi yöntemdaha var mesela yazıyı kopyalıcaz ? ctrl+c yapıştırmada ise ctrl+v çok işe yarıyo Very HappyVery Happy bide sağ tuşun kötü yönü ben sayfayı yeni pencerede ac derim hep öle dolaşırm siteyi ama engelleynlern sitesini fazla dolaşmam sadece bşlıklara bakr geçerm . . .
Mesaj10.09.2007, 10:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

yaw zaten resmi almak istiyosan üstünde bekle kaydet dio 2.görünümden kaynak kodu zor bişe deilki bunlar
Önceki mesajları göster: