Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.02.2010, 13:09 (UTC)    
Mesaj konusu: TR.GG'nin Teknoloji ve Bilgisayar Sitesi

Başlıkda okuduğunuz konuda en iyisi olmak için elimden geleni yapacağım. Ama sizlerden olumlu ya da olumsuz ffarketmez yorumlar duymak çok güzel olurdu çünkü sonuçta site siz ziyaretçiler için var.

Bol bol yorumlayın lütfen....

Mesaj27.02.2010, 13:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhabalar,

öncelikle şunu ifade edeyim teknoloji tasarımı olarak güzel bir iskelete oturtulmuş siteniz

Fakat sağ bölündeki gri menu sitenin rengini bozmuş canlı renklerden oluşan bir headeriniz var bu güzel içerik bölümünün arkaplanıda beyaz buda hoş ama menüler batırmış gri ton hiç olmamış yama gibi duruyor

Bunu dışında herşey mükemmel
Mesaj27.02.2010, 14:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siteniz güzel olmuş.
Başarılar.

Yalnız sitenizde adtech reklamı var. O reklamlarda bazen cinsel içerik çıkıyor ve bu da tr.gg sitelerinde yasaktır.
Reklamlar konusunda şu başlıktan bilgi edinin:
Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=25761&highlight=reklamlar+hakk%FDnda

Mesaj27.02.2010, 14:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarimin güzel ancak içeriğini attirmalısın...

başarılar. Wink
Mesaj27.02.2010, 15:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

gececi40 yazmış:
Merhabalar,

öncelikle şunu ifade edeyim teknoloji tasarımı olarak güzel bir iskelete oturtulmuş siteniz

Fakat sağ bölündeki gri menu sitenin rengini bozmuş canlı renklerden oluşan bir headeriniz var bu güzel içerik bölümünün arkaplanıda beyaz buda hoş ama menüler batırmış gri ton hiç olmamış yama gibi duruyor

Bunu dışında herşey mükemmel

Bu güzel yorumunuz için çok teşkkür ederim. Bu konuda hemfikiriz. Zaten orada birkaç değişiklik yapmayı planlıyorum.

simerweb yazmış:

Siteniz güzel olmuş.
Başarılar.

Yalnız sitenizde adtech reklamı var. O reklamlarda bazen cinsel içerik çıkıyor ve bu da tr.gg sitelerinde yasaktır.
Reklamlar konusunda şu başlıktan bilgi edinin:
Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=25761&highlight=reklamlar+hakk%FDnda

Cinsel içerikli reklamlar ayrı bildiğim kadarıyla... Yanlış anlamayın ama sadece 1-2 kız fotoğrafi çıkıyor... PPC de yani... Bu yüzdenbir sorun olucağını sanmıyorum çünkü cinsel reklam koymadım siteye....

Son olarak bilgiliwebnet:
Henüz ana sayfaya linklerini koymasam da şu an içerik ekliyorum ve güzel yorumlarınız için tekrar teşekkürler.[/quote]

Mesaj01.03.2010, 15:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yepyeni makalelerle yola devam... Eğer açıklağa kavuşşturmamı istediğiniz bir konu varsa yazın ben hemen halledeyim....

Önceki mesajları göster: