Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.02.2010, 07:18 (UTC)    
Mesaj konusu: Rapidshare.de şok kapanış!

Dosya sunucusu Rapidshare.de 1 Martta kapılarını kapatıyor. Dosyalarını bu sunucuya yüklemiş olan portalların en kısa zamanda bunları yedeklemesi gerekiyor.

Belirtilen tarihten itibaren Rapidshare.de'ye girilmeye çalışıldığında otomatikman Rapidshare.com'a aktarım yapılacak. Dolayısıyla Rapidshare.de'ye yüklenen dosyalara erişilemeyecek. Dosya sunucusunun yöneticileri durumu web sitesinde açıkladı.

Kapatma sebebi olarak kardeş sunucu Rapidshare.com'un uluslar arası bazda çok daha geniş bir kapsama alanına sahip olması gösteriliyor. Aynı firmaya ait iki farklı sitenin ayakta tutulması yerine tek bir uluslar arası sitenin faaliyetine devam etmesi öngörülüyor. Sunucunun ".de" uzantılı kolunda dosya barındıran kişilerin bunları kaybetmemek için acilen indirip PC'lerine yedeklemeleri gerekiyor.

Rapidshare.de, one-klick tipindeki dosya barındırma hizmetinin kökeniydi: Christian Schmid tarafından geliştirilen platform 2004 yılında hizmet vermeye başladı ve sonraki senelerde birçok firma tarafından taklit edildi; lakin bu taklit firmalardan çok azı orijinal platformun ulaştığı popülerliği ve veri trafiğini elde edebildi.

Not: Alıntıdır.

@tumhepsiburada düzenleme,
Haber başlığı düzeltilmiştir..

En son denizmerkezi tarafından 28.02.2010 15:18:21 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj28.02.2010, 07:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben rapidshare.de nin com dan farklı oldugunu düşünüyodum
Mesaj28.02.2010, 08:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Rapidshareyi Sevmezdim zaten Smile

M.Kemal Atatürk
Mesaj28.02.2010, 10:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Klasik oldu artık,hiç de kullanmazdım zaten,onun yerine Rapidshare.com var.O daha iyi.
Mesaj28.02.2010, 11:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben rapidshareden nefret ediyorum, full eror veriyor Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Mesaj28.02.2010, 15:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok kötü..
Çünkü sürekli indirebileceğimiz tek rapid oydu oda kapanıyor..
Artık zaman tutarız rapidshare.com'dan indirirken.. Evil or Very Mad
Mesaj28.02.2010, 15:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

@harapist @cengizhanayaz Oda Size Bitiyodu Very Happy
Mesaj28.02.2010, 15:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben çoğunlukla

mediafire
depositfile
upload.to

bunları tercih ediyorum.. rapidshare.com falan iyice şımardılar

rankend on deviantART
Taklitlerden sakının : rankend forumexe hesabı özenti taklittir.
Önceki mesajları göster: