Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.03.2010, 20:39 (UTC)    
Mesaj konusu: GOOGLE BOT

Arkadaşlar Sitemi onaylatali 2 ay oldu sitemap yaptım auotopinger den bot cagırdım botlar gelio ama selam verip gıdıo neden acaba beni kayıt etmıyorlar google çıkamıyorum hemde google bot bugun yine gelmiş ama sitem yine piyasada yok acaba tasarımdan dolayı olabılırmı modlar konuyu kılıtlemesınler konuları okudum orda anllatılanların hepsını yaptım acaba yanlış yaptıgım sey ne ?

Bizde İsteyene İstedigi Kadar Sevgi,İsteyene İstemedigi Kadar Mermi Mevcuttur!
Mesaj05.03.2010, 20:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

informess yazmış:
Ben'de biraz taktik veriyim.

- İçeriklerin orjinal (kendi anlatımların) olsun.
- Karşılıksız yani bir siteye(sitele) linki eklet.
- Çapraz link değişim yap.
- Siteni google gibi arama motorlarına kaydet.

[color=indigo]bu 4'ünü yapman kesinlikle yararlı olacaktır.

üstteki yazımı bir konu'da yazmıştım. Bunları hep uygula yararlı olacaktır.. Wink Google'nin en son önem vereceği şey tasarım'dır... Wink[/color]
Mesaj05.03.2010, 20:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

neden tasarım dedım şöle iceblue tasarımında sitemap yaparken sorun cıkardı bende red tasarımda sitemap yaptım iceblue sorun oluo görmuyo sayfaları sitemap oluşmuyor oluşsaa bile hatalı oluyor link degişimi derken biraz acarmısın:S

Mesaj05.03.2010, 21:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

iceblue, red, butterfly ve belki diğer tasarımlar tablo tasarımdır. bu tip tasarımların çok karışık yuvalanmış kaynak kodları vardır. w3 değerlendirmesinde kesinlikle sınıfta kalacak kodları vardır. o yüzden kendimiz modern bi tasarım yapmadıkça/bulmadıkça iceblue, red, butterfly farketmez, hepsi berbattır. tasarımın görüşünüyle filan ilgisi yok bu arada tamamen kodlarla ilgili
Mesaj05.03.2010, 21:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

scriptype yazmış:
iceblue, red, butterfly ve belki diğer tasarımlar tablo tasarımdır. bu tip tasarımların çok karışık yuvalanmış kaynak kodları vardır. w3 değerlendirmesinde kesinlikle sınıfta kalacak kodları vardır. o yüzden kendimiz modern bi tasarım yapmadıkça/bulmadıkça iceblue, red, butterfly farketmez, hepsi berbattır. tasarımın görüşünüyle filan ilgisi yok bu arada tamamen kodlarla ilgili

Böyle bir saçmalık yok bunu kafanıza oturtunuz...

ben 4 ay hiç girmedim google dan gelen ziyaretçiler sayesinde günlük 250 den aşağıya inmedi hitim 2 1,5 yılda birmilyon kusur ziyaretçiyi geçtim ve ıcebule tasarımındanda başkasını kullanmadım asıl sizin gidip yaptğınız hazır free tamplet tasarımlarında o aldığınız tasarım sitelerinin ismi kodların içinde urllerinde geziyor hit onlara gidiyor Very Happy Very Happy
Mesaj05.03.2010, 21:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

gececi40 yazmış:
scriptype yazmış:

Böyle bir saçmalık yok bunu kafanıza oturtunuz...

ben 4 ay hiç girmedim google dan gelen ziyaretçiler sayesinde günlük 250 den aşağıya inmedi hitim 2 1,5 yılda birmilyon kusur ziyaretçiyi geçtim ve ıcebule tasarımındanda başkasını kullanmadım asıl sizin gidip yaptğınız hazır free tamplet tasarımlarında o aldığınız tasarım sitelerinin ismi kodların içinde urllerinde geziyor hit onlara gidiyor Very Happy Very Happy
gececi efet tasarımdan anlamam ama hiç birini çalmadım sanırım hepsi free tasarımlar yoksa benmi yanlış okudum ve benım sitemdeki tasarım dragon tasarımı tamamen kodlarını ben degıştırdım herseyı bana ait vista menü hackerfirend ait ama bildigim kadarıyla on kullanmakta suc degıl hem bende onu kendıme göre tasarladım eger buda sucsa herkesten özür dilerim

Önceki mesajları göster: