Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.03.2010, 08:46 (UTC)    
Mesaj konusu: Elazığ`da Deprem : 6.0

Elazığ `ın Karakoçan ilçesi Başyurt köyü merkez Üslü 6,0 büyüklüğünde bir meydana geldi.

Saat 04,32 `de Elazığ` ın Karakoçan ilçesi Başyurt köyü merkez Üslü 6,0 büyüklüğünde bir meydana geldi. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesinden edinilen bilgide depremin 5 km derinlikte olduğu bildirildi

Elazığ, Bingöl, Tunceli ve Diyarbakır `da hissedilen deprem paniğe neden oldu.Elazığ ve ilçelerinde bir çok vatandaş, sokağa çıkarak, sokakta bekleyişini sürdürürken, alınan ilk bilgilerde Karakoçan` da bir çok evde çatlaklar olduğu öğrenildi.Kovancılar ilçesinde bir köyde ise bir evin yıkıldığı bildirildi.

Mesaj08.03.2010, 08:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Elazığ `ın Karakoçan Başyurt köyü merkez üslü 6,0 büyüklüğündeki deprem sonrasında Palu Okçular köyünde 41 kişi yaşamını yitirdi.

Gerçekten çok üzücü bir durum. Bu günlerde deprem olayları çok arttı. Allah sonumuzu hayırlı etsin..

Mesaj08.03.2010, 08:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

informess yazmış:
Elazığ `ın Karakoçan Başyurt köyü merkez üslü 6,0 büyüklüğündeki deprem sonrasında Palu Okçular köyünde 41 kişi yaşamını yitirdi.

Gerçekten çok üzücü bir durum. Bu günlerde deprem olayları çok arttı. Allah sonumuzu hayırlı etsin..

Allah rahmet eylesin. Ya gercekten depremler cok artı ya Crying or Very sad Sıra bize geliyor. Allah sonumuzu hayırlı etsin. 'Amin' Sabah sabah acı durum cok kötü Sad
Mesaj08.03.2010, 08:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu haberleri yeni bulduğum için sonradan paylaşmak zorunda kalıyorum.

İşte Deprem Anı: http://video.mynet.com/habervideo/Iste-deprem-ani/479569/

Okçular köyünde hayatını kaybedenlerden bazılarının kimlikleri şöyle;

Nermin Yıldız, Gönül Yıldız, Tuba Yıldız, Zilan Yıldız, Emre Çiçek, Ayten Çiçek, Davut Yüksel, Kibar Yüksel, İzzet Çimen, Nurettin Çimen, Yeter Akdağ ve çocukları Emrullah Akdağ ve Yusuf Akdağ.

Kovancilar ilcesinde hayatini kaybeden ve Devlet Hastanesi morguna kaldirilan vatandaslardan isimleri belirlenenler şöyle:

Muhammad Emin Polat, Hatice Polat(24), Mediha Akdağ, Muhammed Özdoğan, Berivan Özdogan, Özer Cirit, Nafile Cirit, Murat Cirit, Fikri Özdogan."

Depremde yaralanan 61 kişinin ise tedavileri sürüyor. Sabah erken saatlerde Kovancılar Devlet Hastanesi'nin önüne sahra çadırı kuruldu.

Mesaj08.03.2010, 08:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

htlmkodes yazmış:
informess yazmış:

Allah rahmet eylesin. Ya gercekten depremler cok artı ya Crying or Very sad Sıra bize geliyor. Allah sonumuzu hayırlı etsin. 'Amin' Sabah sabah acı durum cok kötü Sad

Evet. Sabah, sabah moralim bozuldu. Çok kötü bir durum. Allah rahmet eylesin..
Mesaj08.03.2010, 09:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

informess yazmış:
Bu haberleri yeni bulduğum için sonradan paylaşmak zorunda kalıyorum.

İşte Deprem Anı: http://video.mynet.com/habervideo/Iste-deprem-ani/479569/

Okçular köyünde hayatını kaybedenlerden bazılarının kimlikleri şöyle;

Nermin Yıldız, Gönül Yıldız, Tuba Yıldız, Zilan Yıldız, Emre Çiçek, Ayten Çiçek, Davut Yüksel, Kibar Yüksel, İzzet Çimen, Nurettin Çimen, Yeter Akdağ ve çocukları Emrullah Akdağ ve Yusuf Akdağ.

Kovancilar ilcesinde hayatini kaybeden ve Devlet Hastanesi morguna kaldirilan vatandaslardan isimleri belirlenenler şöyle:

Muhammad Emin Polat, Hatice Polat(24), Mediha Akdağ, Muhammed Özdoğan, Berivan Özdogan, Özer Cirit, Nafile Cirit, Murat Cirit, Fikri Özdogan."

Depremde yaralanan 61 kişinin ise tedavileri sürüyor. Sabah erken saatlerde Kovancılar Devlet Hastanesi'nin önüne sahra çadırı kuruldu.

Evet Deprem anını İzledim. Nasıl sallanıyor öyle Canlı canlı deprem Görmedim şuana kadar gördüm ama Kücükdü hatırlamıyorum Confused Allahda Göstermesin Kimseye
Mesaj08.03.2010, 09:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow Yavas Yavas Van'a Yaklaştı Bu Sefer Göle Vurur ise Tsunamı Gibi Birşey Oluşa Bilir
Arrow Allah Sonumuzu Hayır Etsin
Arrow AMİN...
Mesaj08.03.2010, 09:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

dogugundemi yazmış:
Arrow Yavas Yavas Van'a Yaklaştı Bu Sefer Göle Vurur ise Tsunamı Gibi Birşey Oluşa Bilir
Arrow Allah Sonumuzu Hayır Etsin
Arrow AMİN...

Bir göl'den tsunami oluşmaz. Bizim burada (marmara) bile olmaz tsunami.
Mesaj08.03.2010, 09:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hatırlayım informees Amerıkalılar Van Gölunu Almaya Gelmiştiler içinde Dunyaya Yetecek Kadar Nötrön ışını (elektirik) Var ve Fay Hattı Van Gölu Altında Geçiyor 6.0 Lık Bir Deprem Herşeye Yol Aça Bilir
Mesaj08.03.2010, 09:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

dogugundemi yazmış:
Hatırlayım informees Amerıkalılar Van Gölunu Almaya Gelmiştiler içinde Dunyaya Yetecek Kadar Nötrön ışını (elektirik) Var ve Fay Hattı Van Gölu Altında Geçiyor 6.0 Lık Bir Deprem Herşeye Yol Aça Bilir

Bunu bilmiyordum. : ) Olabilir o zaman...

Sabaha karşı meydana gelen depremin ardından tam 32 artçı deprem meydana geldi. En son saat 09:47'de meydana gelen depremin şiddeti 5.5 olduğu belirlendi.

Ölü sayısı 51 e yükseldi.

Mesaj08.03.2010, 12:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ölü sayısının 57'ye yükseldiği elezığdan ilk görüntüler:

Mesaj08.03.2010, 12:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba @informess flod yapma dostum

biri yorum yazsın daha sonra gönderirsin Very Happy
Mesaj08.03.2010, 13:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

gececi40 yazmış:
Merhaba @informess flod yapma dostum

biri yorum yazsın daha sonra gönderirsin Very Happy

Böyle bir Haberde Flod olacağını sanmıyorum. Gececi Bilgi Paylaşıyor Sonucda Boş mesaj atmıyor Flod için Razz Bilgilendiriyor. Kısaca
Mesaj08.03.2010, 14:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Allah rahmet eylesin.Kaderli ailelerin başısağolsun
Mesaj08.03.2010, 14:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sabah Uyandım Neyse Evden Çıkmama 15 Dk Vardı.
Bi Televizyona Bakıyım Bugün Neler Var Diye.

Bir Baktım Kanalda Elazığ'da 6 Büyüklüğünde Deprem Yazdı Hemen Habere Geçtiler.

Gerçekten Sabah Sabah Çok Üzüldüm... Sad

Merkezde Değilde köylerde Ölenler Çokmuş.

Köylerdeki Evler Kerpiç Yani Taştan Çamurdan Yapılmış Ama Yinede Ölmüşler.

Vadeleri Bu kadarmış Canlarını En Hayırlı Bu Şekilde Bırakacakmış Ki Böyle Bir Deprem Olp Vefat Ettiler.

Tekrar ALLAH Rahmet Eylesin.. Wink
Önceki mesajları göster: