Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.03.2010, 23:51 (UTC)    
Mesaj konusu: İngiltere'de Bedava-sitem..

Türkiyede olmayan gelişimden bahsediler. Oysa burada yavaş yavaş olsada değişiklikler oluyor.

Birde ingiltereye bakalım..

İngiltere'de ki türkçe editör:

İngiltere'de ki türkçe gözat butonları:

Own-free-website (ingiliz b-s) için çalışan canerfc. Bu kişi Türk'tür.

Sadece 15 kategorisi bulunan teknik destek forumu,
Online rekoru sadece 124 üye ile 2008 yılında olmuş teknik destek forumu,
vee bu durumlara rağmen kilitli saçma konular bulmak çok zor... Hangi kategoriye girerseniz girin kilit konular çok nadir..

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=147880 bu linkte bscity adlı arkadaşımızın paylaştığı video belkide bu konuya cevabım olur. Çevremizdekiler ile yetinmeyi bilelim, fazla mal göz çıkartır... Wink

Not: Lütfen, rica ediyorum konuda bir tartışma ortamı çıkmasın...

Mesaj12.03.2010, 03:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel bir araştırma olmuş..
Tebrikler.. Wink

Hepimiz el ele tek ağızdan Bedava-Sitem (Türkiye) > O-L-E-Y <

Belkı onlar bize bakarak.. Bizim forum'u örnek gösteriyor'lardır..
Yapmamız gereken bizim olan bu değere sahıp cıkmak.. Wink

Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW

En son ua1905ua tarafından 12.03.2010 03:21:01 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj12.03.2010, 10:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Bedava-Sitem (Türkiye) > O-L-E-Y <

Tey Tey Tısss Very Happy

Aynen ya Biz Almanyadan Bişiler Bekliyoruz Ama İlgiliz B.S'si Bizden Daha Kötü Kötü Derken B.S Kadar Gelişmemiş.

Ama Onlarında Bir Çabası Var.

Teşekkürler Ahmet.. Wink
Mesaj12.03.2010, 11:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet, dediğim gibi elimizdekiler ile yetinmeyi bilelim ki daha sonra hiç birşeyimiz olmadan kalmayalım...
Mesaj12.03.2010, 11:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Boş Boş gezinen bir sürü php,sql,tasarım uzmanları var.Onları gönüllü olarak alsalar b-s çok iyi gelişir.

Lütfen Tıklayınız..!!
JooPlus İnternet Yazılımımız B-S'de Yeni Çağ açıcak...
Mesaj12.03.2010, 11:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

mylet yazmış:
Boş Boş gezinen bir sürü php,sql,tasarım uzmanları var.Onları gönüllü olarak alsalar b-s çok iyi gelişir.

O kişiler hackerfriend gibi buraya destek çıkmaz. Sanmıyorum... O yüzden bizler gelişip bedava-sitemi geliştirmeliyiz..
Mesaj12.03.2010, 11:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel Bir Tespit Yapmışsın.

Âyinesi iştir kişinin lafa bakılmaz
Şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde
Mesaj12.03.2010, 11:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben boyle bir projenin Türkiye tarafından kurulmasından yanayım.Sonucta bu kullanıcıların geliri almanya ya akıyor.
Mesaj12.03.2010, 12:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

kaidem yazmış:
Ben boyle bir projenin Türkiye tarafından kurulmasından yanayım.Sonucta bu kullanıcıların geliri almanya ya akıyor.

Evet.Kesinlikle katılıyorum.Reklam olmasın fakat böyle bir sistem var.İsteyen arkadaşlar ö.m atarak isteyebilir.

Lütfen Tıklayınız..!!
JooPlus İnternet Yazılımımız B-S'de Yeni Çağ açıcak...
Mesaj12.03.2010, 12:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

İngiltere sayfasındaki Türkçe kelimelere neden şaşırdın onu anlamadım? Rolling Eyes

Editör FCK editor, Gözat butonu ise valuesiz bir buton.Türkçe özelliği hazır FCK editörünün otomatik algıladığı birşey.Gözat butonu ise value="" değeri verilmediğinde bilgisayardaki ismi ile çıkıyor.Yani git isimsiz bir buton yap sende göreceksin.

Wink
Mesaj12.03.2010, 12:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgiweb yazmış:
İngiltere sayfasındaki Türkçe kelimelere neden şaşırdın onu anlamadım? Rolling Eyes

Editör FCK editor, Gözat butonu ise valuesiz bir buton.Türkçe özelliği hazır FCK editörünün otomatik algıladığı birşey.Gözat butonu ise value="" değeri verilmediğinde bilgisayardaki ismi ile çıkıyor.Yani git isimsiz bir buton yap sende göreceksin.

Wink

Bu kısımları geç forum kısımların oku o zaman ! Wink Wink Wink Wink
Mesaj12.03.2010, 12:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Neyse ben konuyu kavrayamadım yanlış anlamadım umarım.

Biz katkı sağlamadığımız sürece yerimizde saymaya mahkumuz.Herşeyi B-S'den beklememek gerek. Smile
Mesaj12.03.2010, 14:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

o editör türkçe değil Smile
fonksiyonel bi kod editörüdür.girilen ülkenin ip numarasına göre dillenir...
webme ingiltere'yle değil, almanya ile kıyaslayın. almanya forumunun rekoru 812 Wink
Mesaj12.03.2010, 14:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

interforce yazmış:
o editör türkçe değil Smile
fonksiyonel bi kod editörüdür.girilen ülkenin ip numarasına göre dillenir...
webme ingiltere'yle değil, almanya ile kıyaslayın. almanya forumunun rekoru 812 Wink

Bakın, almanya ile kıslayamam çünkü almanya bizden üstün. Ben ingiltere ile kıyasladım çünkü bizde onlardan üstünüz. Ama bu forumda hala yok şu eksik bu eksik deniliyor. Önümüzdekilerin kıymetini bilelim !!! Wink
Mesaj12.03.2010, 14:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ama düşünülmeyen bişey var İngilterede Bedava sitem neden yaykın Degil sizce Neden Türkiyede Daha yayın Bunları Kim araştırdı Arkadaşlar Question Adamlarda İnternet Ucuz Bizim Ülke gibi Degil. Mesala Amerika Sudan Ucuz internetleri var Dış ülkelerin Baglantıları Bizimkileri katlar ingilteredede İnternet yaygın Her evde var nerdeyse Smile Onlarda İlgilenmiyorlar demekki Oradaki bedava sitemle Gelişmemiş Geride Kalmışlar Dogaldır O kadar üyeye Laughing Orası Zaten Bitmiş Dahada gelişmez... Ama buradaki Forum Gelişir, Türkler Laughing