Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.03.2010, 20:10 (UTC)    
Mesaj konusu: Sayfalar Siliniyor

Arkadaşlar şöle bir sorunum var sitemde kod veriyorum örn menü kodları diye bir sayfa actım burda kodları verdım kapattım yeni bir kod eklemek istedıgımde kodlar silinmiş şeklde çıkıyor önceden önlemım bütün saylarımı not defterine kayıt etmıştım dün format atınca hepsi uctu şimdi sorum şu; ben sayfamdakı kodları bozulmadan sılınmeden nasıl alabılırım yada nasıl veri,kod yükleyebilrim kaynak tusuna bastımı bütün kodlar birbirine girıyor yada sılınmış sekılde gözküyor

Bizde İsteyene İstedigi Kadar Sevgi,İsteyene İstemedigi Kadar Mermi Mevcuttur!
Mesaj19.03.2010, 20:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhabalar bu sorunu eminimki herkez yaşıyordur..

Pcnizede güvenemiyorsunuz çöküyor ya da format atılıyor diye

o zaman size bir öneri benden bende aynını yapıyorum çünkü

1-2 gb lik bir Flash bellek alın çok değil 10 tl felan içeriklerinizi bu flash belleğin

içine not defteri şeklinde dosyalarla ekleyiniz. bu şekilde kendinize arsiv kurmuşta olursunuz ben öyle yapıyorum

Eğer flash olmaz diyorsanız cd ye çekiniz mesela 750 mb bir cd binlerce kodu alır arkadaşlar bu şekilde depolayabilirsiniz

ya da bir 4.75 gb lik dvd ye kaydediniz ancak yedekleyerek kullanabilirsiniz

başka bir açıklaması yok ya da mail veya gmail hesaplarınızın taslaklar kısmında tutmaya çalışınız bu da pratik bir yöntemdir
Mesaj19.03.2010, 21:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

gececi bende senin yönetemini yapıyordum pc kayit ediyordum format atmadan önce yedegınıde aldım dosyanın ama yarısı duruyor yarısı yok bide bedava sitem bazı kodları sılıyor örnegin facebook için süper ccs menüler yaptım kendı emegım yayınlayamıyorum çünkü siteye attıgım zaman /kodun içinde bulunan // iki işareti siliyor dogal olarak kod çalışmıyor orjinali bende çalışyor bunu mail atıcam bu soruna bi care bulsunlar

Mesaj19.03.2010, 21:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

catlak-site55 yazmış:
gececi bende senin yönetemini yapıyordum pc kayit ediyordum format atmadan önce yedegınıde aldım dosyanın ama yarısı duruyor yarısı yok bide bedava sitem bazı kodları sılıyor örnegin facebook için süper ccs menüler yaptım kendı emegım yayınlayamıyorum çünkü siteye attıgım zaman /kodun içinde bulunan // iki işareti siliyor dogal olarak kod çalışmıyor orjinali bende çalışyor bunu mail atıcam bu soruna bi care bulsunlar

Editör ile kodlama yapılınca editör kodları yok ediyor. Bazı kodlar işlemiyor. Kaynak butonuna basarak kodlama yapmanız daha doğru..
Mesaj19.03.2010, 21:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

informess yazmış:
catlak-site55 yazmış:

Editör ile kodlama yapılınca editör kodları yok ediyor. Bazı kodlar işlemiyor. Kaynak butonuna basarak kodlama yapmanız daha doğru..
informess Ne yaptıysam olmadı 3 gün ugrastım kaynaklı kaynaksız <textarea ile tablo yaptım içine attım kodu cerceveye yaptım ne yaparsan yap bu // iki işareti siliyor:D

Mesaj19.03.2010, 21:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Editörle alakalı teknik bir hata'dır. Sorunu support-tr( at )webme.com 'a bildirin. İlgilenirler...

Arrow at değil @