Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.03.2010, 18:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

BS ye üye olduktan 3 ay sonra felan forumu fark ettim xD
ayrıca eskiden forum daha iyiydi herkez samimiydi hiç öyle büyük kavgalar olmazdı tartışma tadında bırakılırdı adminimiz selin ayrılmamıştı ozamanlar çok eğlenceliydi BS ama artık eski tadı yok bir çok anım var ama aklıma ilk gelen fenercafe nin sitesinin silinmesi bana çok yardımı olmuştu..
Mesaj24.03.2010, 18:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

LÜTFEN OKUYUN

Evet Arkadaşlar Bu Anı Kesinlikle Gerçektir %100

Hani şu çok sevdiğiniz "hackerfriend" var biliyosunuz bunun bide vista menü çubuğu var ama o menü çubuğunu kimden aldı bunu bilmiyosunuz ben bunu daha önceden bi kaç arkadaşa anlatmıştım olay şu:

Ben Kendi siteme tasarım arıyordum ve wordpress in sitesine girdim inanis-glass diye bir tasarım seçtim tabi kodlayamadım o tasarımdada vista menü çubuğu vardı kodlayamayınca hackerfriend'e gönderdim oda bana mail inde tasarım resminide koy kodlayayım dedi resmi koydum tekrar gönderdim aradan 2-3 gün geçti hala kodları bana mail ile göndermedi sonra ona mail yazdım "Abi ben sana bu tasarımı gönderdim ama hala cevap yok yoğunluğundanmıdır nedir bilmiyorum ama 2-3 gün oldu lütfen bu tasarımı kodla." 4. gün okul dönüşü tabi o zaman 8. sınıfa gidiyordum mail hesabımı açtım hackerfriend den mesaj var çok heycanlandım girdim ve bana şu mesajı yazmış "Bu aralar çok yoğunum lütfen başka birisine tasarımı kodlat." üzüldüm tabi, sonra sitesine girdim birde ne göriyim şoke oldum benim inanis-glass tasarımının vista menü çubuğunu almış kendi sitesine bi güzel koymuş tabi o zaman bilmiyorum nereye şikayet edeceğimi felan şikayet felanda etmedim Allah'ından bulsun hadi benden o kodu aldın hatta çaldın bari bir teşekkür et bee. Twisted Evil

Her türlü konuda yardım isteyebilirsiniz. Direk mesaj atmanız yeterli.
Mesaj24.03.2010, 18:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir gün afilliyanlizlik sitemin ziyaretçi defterine çok sevdiğim ve çok deyer verdiğim bir arkadaşımın beni şok edecek ve bunaltır derecede beni üzecek mesajını okuyunca ilk işim afilliyanlizlik sitemi silmeyi istedim ama nerden silindiğini bilmiyordum bu yüzden cunobag hocama kesin silmesi için çok sert bir mesaj attım. Ama o çok inatçıydı. Ve sitemi silmemişti... Bu sefer üzüntüm sinirle birleşti ama sildirememiştim cüneyt hocama ben mesaj attıkca o bana uzun uzun şeyler anlatıyordu... Sitemi silmemek için mehtapkilic ve sarialan arkadaşlarımızıda cüneyt hocam çağırmıştı ve 3 kişiye karşı çıkamadım silmedim ama o geceden sonra 3 hafta ne tr.gg siteme nede b-s ye girmemiştim... Takii bir arkadaşım telefon edenekadar : ) herkes sitesinin silindiğinden bahsetmiş bende bundan bahsedeyim dedim... Eskiden mod ve adminler üyelere çok fazla deyer veriyordu o zamanki olayda ben bunu anladım bu en güzel anım olmuştu...
Mesaj24.03.2010, 18:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

e-davut yazmış:
LÜTFEN OKUYUN

Hani şu çok sevdiğiniz "hackerfriend" var biliyosunuz bunun bide vista menü çubuğu var ama o menü çubuğunu kimden aldı bunu bilmiyosunuz ben bunu daha önceden bi kaç arkadaşa anlatmıştım olay şu:

Ben Kendi siteme tasarım arıyordum ve wordpress in sitesine girdim inanis-glass diye bir tasarım seçtim tabi kodlayamadım o tasarımdada vista menü çubuğu vardı kodlayamayınca hackerfriend'e gönderdim oda bana mail inde tasarım resminide koy kodlayayım dedi resmi koydum tekrar gönderdim aradan 2-3 gün geçti hala kodları bana mail ile göndermedi sonra ona mail yazdım "Abi ben sana bu tasarımı gönderdim ama hala cevap yok yoğunluğundanmıdır nedir bilmiyorum ama 2-3 gün oldu lütfen bu tasarımı kodla." 4. gün okul dönüşü tabi o zaman 8. sınıfa gidiyordum mail hesabımı açtım hackerfriend den mesaj var çok heycanlandım girdim ve bana şu mesajı yazmış "Bu aralar çok yoğunum lütfen başka birisine tasarımı kodlat." üzüldüm tabi, sonra sitesine girdim birde ne göriyim şoke oldum benim inanis-glass tasarımının vista menü çubuğunu almış kendi sitesine bi güzel koymuş tabi o zaman bilmiyorum nereye şikayet edeceğimi felan şikayet felanda etmedim Allah'ından bulsun hadi benden o kodu aldın hatta çaldın bari bir teşekkür et bee. :twisted:

senden mi almış ? hani nerde :) dostum nesini şikayet edeceksin tasarım sana ait değil.anonim bi tasarım."benim tasarım" diye söyleyemezsin:)
Mesaj24.03.2010, 18:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

interforce yazmış:
e-davut yazmış:
LÜTFEN OKUYUN

Ben Kendi siteme tasarım arıyordum ve wordpress in sitesine girdim inanis-glass diye bir tasarım seçtim tabi kodlayamadım o tasarımdada vista menü çubuğu vardı kodlayamayınca hackerfriend'e gönderdim oda bana mail inde tasarım resminide koy kodlayayım dedi resmi koydum tekrar gönderdim aradan 2-3 gün geçti hala kodları bana mail ile göndermedi sonra ona mail yazdım "Abi ben sana bu tasarımı gönderdim ama hala cevap yok yoğunluğundanmıdır nedir bilmiyorum ama 2-3 gün oldu lütfen bu tasarımı kodla." 4. gün okul dönüşü tabi o zaman 8. sınıfa gidiyordum mail hesabımı açtım hackerfriend den mesaj var çok heycanlandım girdim ve bana şu mesajı yazmış "Bu aralar çok yoğunum lütfen başka birisine tasarımı kodlat." üzüldüm tabi, sonra sitesine girdim birde ne göriyim şoke oldum benim inanis-glass tasarımının vista menü çubuğunu almış kendi sitesine bi güzel koymuş tabi o zaman bilmiyorum nereye şikayet edeceğimi felan şikayet felanda etmedim Allah'ından bulsun hadi benden o kodu aldın hatta çaldın bari bir teşekkür et bee. Twisted Evil

senden mi almış ? hani nerde Smile dostum nesini şikayet edeceksin tasarım sana ait değil.anonim bi tasarım."benim tasarım" diye söyleyemezsin:)

Biliyorum bana ayit olmadığını zaten o yüzden şikayet işlemlerini öğrendiğimde şikayet edemedim ama bir teşekkür eder insan ..!

Her türlü konuda yardım isteyebilirsiniz. Direk mesaj atmanız yeterli.
Mesaj27.03.2010, 15:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitelerimin silinmesiydi... Wink
Mesaj27.03.2010, 15:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

@e-davut

Sen istediğin kadar anlat arkadaşım, iyilik yapanlar iyi tutulmaz, gösteriş yapansa göklere çıkarılır.Bizim milletimiz böyle.O'nun bana neler söylediğini bir bilsen...

Benimde bir anım onun yaptıkları tabi.Ama kişiye hitap etmesin diye yazmamıştım.Sen yazdın diye yazmak istedim.

Tasarım ona ait olsun olmasın ondan kodları çevirmesini rica etmiş ama o çevirmesine rağmen yoğunum diyip göndermemiş.Hemen savunma yapıyorsunuz.Sanki avukatı gibi.Bu nedir, ben bunu buldum kendime yapayım başkası daha yapamasın.O menü 2 yıl önce çıkan bir menü zaten.Ona özel olduğunu sanıyorlar.

Kuralları çiğnediysem kusura bakmayın...Sadece haklının yanında olmayı savunuyorum.
Önceki mesajları göster: