Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.04.2010, 17:39 (UTC)    
Mesaj konusu: Acil Yardım Ediniz

ARKADAŞIM BEN NEREDEN YENİ KONU EKLİCEM BİR TÜRLÜ GÖREMEDİM KATOGORİ BAŞLIGI ACIYORUM AMA İÇERİGİNİ NEREDEN EKLİCEM BİR SÖYLESENİZ !!!

En son hazirfilm tarafından 03.04.2010 11:48:07 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj02.04.2010, 17:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Neden bahsediyorsunuz,biraz açıklayınız.
Mesaj02.04.2010, 17:58 (UTC)    
Mesaj konusu: ????????*

AGA KATAGORİ BAŞLIKLARI ACTIM AMA HANİ YENİ KONU EKLE BÖLÜMÜ YOKMU KAYNAK FELAN YAZAN YER MESELA FİLM İZLE DİYE BAŞLIK ACTIM ONUN İÇİNİ DOLDURMAM GEREKİYO AMA HTML KODLARINI NEREYE KOYACAM
Mesaj02.04.2010, 18:03 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ????????*

hazirfilm yazmış:
AGA KATAGORİ BAŞLIKLARI ACTIM AMA HANİ YENİ KONU EKLE BÖLÜMÜ YOKMU KAYNAK FELAN YAZAN YER MESELA FİLM İZLE DİYE BAŞLIK ACTIM ONUN İÇİNİ DOLDURMAM GEREKİYO AMA HTML KODLARINI NEREYE KOYACAM

Sitene Giriş - Sayfalarımı Değiştir'den.
Mesaj02.04.2010, 18:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

AGA BU DEDİN YERDEN KATAGORİ BAŞLIGI EKLENİYOR BEN ONU BİLİYORUM BEN HTML KODLARINI EKLEYECEGİM YER NERDE MESELA TATANİC İZLE DEMİŞİM BU FİLMİN HTML KODLARINI EKLENEN YERİ SORUYORUM
Mesaj07.04.2010, 19:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

hazirfilm yazmış:
AGA BU DEDİN YERDEN KATAGORİ BAŞLIGI EKLENİYOR BEN ONU BİLİYORUM BEN HTML KODLARINI EKLEYECEGİM YER NERDE MESELA TATANİC İZLE DEMİŞİM BU FİLMİN HTML KODLARINI EKLENEN YERİ SORUYORUM
Html i ekleyeceğiniz sayfayı açıp kaynak butonuna basıp kodu ekleyiniz...
Mesaj21.04.2010, 10:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

css-themes yazmış:
hazirfilm yazmış:
Html i ekleyeceğiniz sayfayı açıp kaynak butonuna basıp kodu ekleyiniz...

belki kaynak tuşunu bulamaz Exclamation

Arrow sitene giriş Arrow sayfaları değiştir

sol üstteki KAYNAK butonuna tıkla aldığın bulduğun kodu yapıştır Wink