Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.04.2010, 16:54 (UTC)    
Mesaj konusu: Sağ menüde bir anda bozukluk

Arkadaşlar sağ menümde bir anda bir bozukluk oldu sizdede böylemi iede böylemi sağdaki menülerde boşluklar varmı yarısı gözüküyor yarısı gözükmüyor linklerimin.. Acil yardım
Mesaj03.04.2010, 16:58 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Sağ menüde bir anda bozukluk

css-themes yazmış:
Arkadaşlar sağ menümde bir anda bir bozukluk oldu sizdede böylemi iede böylemi sağdaki menülerde boşluklar varmı yarısı gözüküyor yarısı gözükmüyor linklerimin.. Acil yardım

evet bozulmuş sağ menüye eklediğin kodların ayarlaması büyük ihtimalle tasarımın altındaki yazı kısımından ayarlıyorsunuz bu kodları bozmuşsunuz eksik bir sey yapmış ya da kodları yanlış yerlerine eklemişsiniz

eğer tasarım kodunuzu yedeklediyseniz tasarımın altındaki kodları tekrar tamamen yenileyiniz ancak bu şekilde düzelir

sıfırdan düzenlemeniz gerekiyorr
Mesaj03.04.2010, 17:41 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Sağ menüde bir anda bozukluk

gececi40 yazmış:
css-themes yazmış:

evet bozulmuş sağ menüye eklediğin kodların ayarlaması büyük ihtimalle tasarımın altındaki yazı kısımından ayarlıyorsunuz bu kodları bozmuşsunuz eksik bir sey yapmış ya da kodları yanlış yerlerine eklemişsiniz

eğer tasarım kodunuzu yedeklediyseniz tasarımın altındaki kodları tekrar tamamen yenileyiniz ancak bu şekilde düzelir

sıfırdan düzenlemeniz gerekiyorr
Hadi ya yedek yok size tasarım alt kodunu göndersem sadece orayı düzenleyebilirmisiniz.. Karşılıksız kalmaz.. Linkler önemli değil...
Mesaj03.04.2010, 20:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

iyide şimdi eksik yani silinmiş bir kod var büyük ihtimalle onu ben nerden bulup ekleyip tamamlayabiirim

tasarımınızı yedekleseydiniz şimdi sıkıntı çekmezdiniz işte
Mesaj04.04.2010, 08:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sorunu çözdüm. Sol menüdeki kodları sağ menüdeki kodlarla değiştirdim linkleri tekrar düzenledim oldu...İlginiz için teşekkürler...
Mesaj04.04.2010, 11:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

css-themes yazmış:
Sorunu çözdüm. Sol menüdeki kodları sağ menüdeki kodlarla değiştirdim linkleri tekrar düzenledim oldu...İlginiz için teşekkürler...

hımmm demekki yerlerini karıştırmışsınız

sorununuzun çözüldüğüne sevindim

size önerim kodlarınızı yedekleyerek çalışmanızdır

bir bozukluk olduğunda hemen yedeklediğinizle değiştirip tasarımı

kurtarmış olursunuz
Mesaj04.04.2010, 11:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeş Bende Tasarımın Hala Bozuk Görünüyor...
Mesaj04.04.2010, 16:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

yaris-merkezi yazmış:
Kardeş Bende Tasarımın Hala Bozuk Görünüyor...
Merhaba kardeş...
Sanırım mozilla kullanıyorsunuz...Mozillada menülerde yazıların ortasında sanki bir yazı daha varmış gibi görünür ve karışık olur...Ufak bir ayrıntı ama sitemiz İe ye göre optimize edilmiştir.. Wink