Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.04.2010, 06:56 (UTC)    
Mesaj konusu: arkadaşlar lütfen yardımcı olun

mrb arkadaşlar benim sorunum şu normalde bi tane sitem var ikinci siteyide aldım ama giriş yap bölümüne geldigim zamn sadece ilk sitem gözküyo yeni aldıgım siteye bir tülü giremiyorum dolayısı ile icerigini degiştiremiyorum nası girebilirm ne yapmam gerek vereceginiz bilgiler icin cok teşekkür ederim herkeze iyi calışmalr
Mesaj06.04.2010, 06:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

ilk sitenize girip çıkmak istiyorsanız ve cıkamıyorsanız araçlardan çerezleri temizlemeniz gerekecektir.. temizledikten sonra sayfanızda çıkabilirsiniz.. sonra da giriş yap bölümünden diğer sitenize giriş yapabilirsiniz. Wink
Mesaj06.04.2010, 07:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

mrb cevap yazdıngız icin tşkler yalnız yine olmadı araclardan cerezleri temizleyind emiştiniz cerezden kastınız neydi bu arada tam anlayamadım kusura bakmayın
Mesaj06.04.2010, 08:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

cok tşkler arkadaşlar sorunu cözdüm cok sagolun Very Happy
Mesaj06.04.2010, 11:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

tigerbalm yazmış:
cok tşkler arkadaşlar sorunu cözdüm cok sagolun Very Happy

Not: Forumda acil,yardım, gibi başlıklı konular yerine sorununuzu anlatan bir başlık açmanız gerekiyor Aksi taktirde moderatörler başlığınızı kilitleyebilir ya da silebilirler Lütfen forum kurallarına uyunuz